Týdenní horoskop 08.08.-14.08.2022

"Lvi nepotřebují anger management, jen potřebují, aby je lidé přestali štvát."
Robert Policar
——
7. srpna 2022

Berani

Uvědomte si dary po svých předcích v podobě různých uměleckých vloh, pracovních dovedností nebo jiných schopností, kterými nějakým způsobem vynikali. Pokračujte v jejich cestě a zároveň vytvořte něco nového. Otevřete se zázrakům. 


Býci

Těšte se ze svého těla a obohaťte svůj intimní život o něco nového. Milujte se s někým s láskou a vyhýbejte se destruktivním vztahům, které jsou založeny jen na sexuální touze a postrádající duchovní rozměr. Zajímejte se o tantru a inspirujte se jejími přístupy. 


Blíženci

Naučte se novému řemeslu nebo umělecké činnosti. Buďte kreativní ve všech ohledech a věnujte se intenzivněji svým zálibám a koníčkům ve volném čase. Pravidelně vypínejte vnitřní dialog a snažte se v sobě rozvinout schopnost „tichého vědění“.  


Raci

Jste velmi citliví, hlubocí a někdy až příliš introvertní. Mějte odvahu se naplno vyjádřit, aniž byste řešili, co si o tom kdo myslí. Svět bude rád. Prozkoumejte hlouběji svůj rodokmen a zjistěte více o vašich předcích, kteří jsou pro vás svým způsobem výjimeční. 


Lvi

Nastal čas vyjádřit životu a lidem kolem vás vděčnost, která do vašeho života může přitáhnout ještě více hojnosti a všeho dobrého. Užívejte si života naplno a navštivte své přátele nebo nějaký zajímavý letní festival, kde se budete moci s někým seznámit. 


Panny

Uvolněte se a užívejte si krásného letního počasí. Dovolte si nepracovat, abyste mohli načerpat „šťávu“. Věnujte se všemu, co vás baví a otevřete se společnosti. Uvědomte si rozdíl mezi opravdovými přáteli a lidmi, se kterými vás pojí jen povinnosti a práce. 


Váhy

Probuďte v sobě k životu své umělecké vlohy a sdílejte je ve velkém. Občas vám v některých oblastech může bránit nedostatečné sebevědomí, a proto se ho rozhodněte posílit. Uvědomte si krásu, která ve vás spočívá a oceňte každý malý úspěch, kterého jste již dosáhli.  


Štíři

Otevřete se společnosti a navštěvuje akce a společenské události, které souvisí s vaší hlavní životní vášní a osobními zálibami. Vyhýbejte se zbytečným sporům s lidmi, kteří mají až moc přebujelá ega a sami si dávejte pozor na to, abyste se nad nikým necítili nadřazeni. 


Střelci

Zaměřte se tento týden na práci se svým vnitřním dítětem nebo vašimi reálnými dětmi, se kterými můžete jet na dovolenou a prohloubit tak vaše vzájemné vztahy nebo s nimi rozvinout novou společnou aktivitu. Předejte jim to nejcennější, na co jste sami přišli. 


Kozorozi

Snažte se o to, aby váš přirozený sklon k zodpovědnosti a naplňování různých povinností byl v souladu s tím, co vám přináší radost. Buďte věrní své životní zálibě a nenechte si ji nikým jiným sebrat. Dejte se na první místo. Nikdo jiný to za vás neudělá.  


Vodnáři

Uvědomte si, v jaké společnosti se opravdu dokážete cítit sami sebou. Můžete očekávat změny ve vašich dosavadních přátelských vztazích, protože si budete intenzivněji uvědomovat své vlastní potřeby i to, kým opravdu jste. 


Ryby

Nastává silný čas, ve kterém si můžete rozpomenout na své vyšší poslání. Rozvíjejte svém mnohočetné duchovní i umělecké vlohy a vytvořte si síť lidí, která bude odrážet vaše vnitřní hodnoty a ideály. Přihlaste se na nějaký seminář, kroužek nebo školu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu