TÝDENNÍ HOROSKOP 05.09.-11.09.2022

„Panny jsou velmi věrné znamení. Jsem věrný přítel a věrný milenec.“ - Karl Lagerfeld
Robert Policar
——
4. září 2022

Berani

Zdokonalujte svou postavu a intenzivněji cvičte své oblíbené posilovací cviky. Ke konci týdne se zamyslete na možností půstu, který očistí nejen vaše tělo, ale i mysl. Zlepšete své stravovací návyky a dopřejte s masáž s oleji.

Býci

Vrhněte se do velkého úklidu, a to jak doma, tak ve vašem stávajícím zaměstnáním. Udržte si váš pověstný klid, přestože se bude zdát, že různých zmatků a nedorozumění v komunikaci nabývá. Naučte se vařit nejen chutně, ale i zdravě.

Blíženci

Zaměřte se na svou momentální finanční situaci. Možná bude dobré učinit nějaké změny, které pomohou v budoucnosti. Vymýšlejte různé strategie a plány a pište si je do svého zápisníku. Hrajte si s různými alternativami a zkoumejte, co je pro vás nejlepší.

Raci

Vrhněte se do velkého úklidu a zbavujte se všech nedokončených záležitostí z vaší pracovní i rodinné minulosti. Vytvářejte si prostor pro to nové, aby vaše budoucí cesta mohla odvíjet s větší lehkostí. Neotáčejte se zpět, ale těšte se na to, co teprve přijde.

Lvi

Máte možnost se hlouběji zamyslete nad svým životem a nasměrovat ho tím nejlepším, možným směrem. Ukončete všechny kolegiální vztahy, které jsou dlouhodobě špatné a nefungují ani přes vaši vstřícnou snahu. Buďte k druhým štědří a obdarovávejte je.

Panny

Spojte nebe se zemí, ale nejdřív se pořádně usaďte ve svých nových každodenních návycích a rutinách, protože právě ty vám dávají pevné kořeny. Věnujte se velkému úklidu, který můžete aplikovat ve všech důležitých oblastech vašeho života.

Váhy

Udělejte potřebné změny ve vašich vztazích, zejména těch pracovních. Uvědomte si rovnováhu mezi dáváním a přijímáním a rozhodněte se posílit vztah sama k sobě. Vybírejte si lidi, se kterými jste rádi a buďte s nimi častěji. Ty ostatní nechte jít svou vlastní cestou.

Štíři

Experimentujte s různými detoxikačními programy a ke konci týdne se pokuste jíst zdravěji nebo vyzkoušet půst pod dohledem odborníka, pokud s tím zatím nemáte osobní zkušenost. Ukončete projekty, které vás vlastně nebaví a vytvářejte si prostor pro to nové.

Střelci

Dokončete vše nedokončené a nevyhýbejte se nepříjemným detailům, o kterých víte, že jim stejně neutečete. Pokud se zajímáte o novou filozofii nebo víru, snažte se ji integrovat do každodenního dne tím, že si vytvoříte své vlastní rituály.

Kozorozi

Uklízejte, minimalizujte a hlavně takticky vyčkávejte s realizováním vašich dlouhodobých cílů a záměrů, které jsou pro vás opravdu důležité. Číhejte jako kočka a snažte se udržet uvolněnou bdělost. Experimentujte s různými druhy meditací a relaxací.

Vodnáři

Věda i duchovní nauky se v současné době propojují, a to je skvělá příležitost pro vaši inovativní mysl. Zajímejte se o nové psychologické proudy, které vznikají a mohou obohatit váš život a mít příznivý vliv na vaše okolí a následně celý svět.

Ryby

Pokud pocítíte větší únavu a zvyšující se stres, doporučuji vám očistit nejen vaší mysl relaxací nebo meditací, ale zároveň se snažte zbavit všech škodlivin v těle, které mohou pocházet z nezdravého způsobu stravování a životního stylu. Využijte sílu úplňku ve vašem znamení.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu