Týdenní horoskop 04. 07.-10. 07. 2022

„Mou silnou stránkou je tlumočení emocí, protože jsem cíťa." - Selena Gomez, Rak
Robert Policar
——
3. července 2022

Berani

Dávejte si pozor na vzrůstající netrpělivost vůči vašim bližním. Volte svá slova s co největší obezřetností, abyste si zbytečně nevytvořili nepřátelské domácí prostředí. Raději se opřete do svých dlouhodobých plánů a aktivit. Dělejte to, co vás baví. Nic víc. 


Býci

Kupte si nějaký hezký nábytek nebo pobývejte častěji s rodinou u vody. Užívejte si léta a krás přírody, která je pro vaši duši tím nejlepším lékem. Více cvičte a méně jezte, protože jinak vám hrozí rychle přibývání na váze. 


Blíženci

Naučte se více porozumět vašim emocím. Kupte si nějakou zajímavou psychologickou knihu nebo se přihlaste na psychoterapeutický kurz. Více naslouchejte své rodině a navštivte příbuzné, které jste dlouho neviděli. 


Raci

Užívejte si svého času a oslavujte, jak nejlépe dovedete. Navštěvujte krásná přírodní místa, staré hrady a zámky s bohatou historií a zkuste se rozpomenout na své minulé životy. Pobývejte častěji u vody a využijte dobrého počasí k častějšímu plavání. 


Lvi

Dávejte si pozor na falešnou únavu, která se může nebezpečně vplížit do vašeho života. Na jednu stranu odpočívejte a na druhou se naplno věnujte svým dlouhodobým snům a vizím. Můžete toho hodně zvládnout, ale chce to neprošvihnout začátek. 


Panny

Uvědomte si, jak se cítíte ve svém fyzickém těle. Máte hodně energie nebo se cítíte po většinu dne unavení a frustrovaní? Naslouchejte řeči svého těla a uvědomte si signály, které k vám vysílá. Více cvičte, zejména posilovací cviky, abyste získali větší sílu. 


Váhy

Naučte se být asertivnější a více si stůjte za tím, čemu věříte. Zaměřte se na kvalitu svých rodinných vztahů a koncentrujte se hlavně na to dobré. Uvědomte si, jaký způsobem vás ovlivnil vztah s otcem, který může mít stále vliv na vaše současné vztahy k mužům. 


Štíři

Vrhněte se naplno do všech vašich pracovních i osobnostních výzev. Je ideální čas posílit duši o činnosti, které vás opravdu naplňují. Dobře si vybírejte, čemu dáte svou cennou pozornost, protože od toho se bude odvíjet vaše budoucnost . 


Střelci

Dávejte si pozor na své rychle vynášené soudy, které sice myslíte dobře, ale vašim nejbližším to tak nemusí připadat. Mějte s druhými trpělivost a raději se chopte iniciativy, pokud pocítíte silné pohnutí s něčím začít. Naučte se i odpočívat. 


Kozorozi

Tento týden ve středu nastane úplněk v Kozorohu, který je většinou jednou do roka. To předznamenává důležitý okamžik v roce, kdy si můžete znovu připomenout vaše dlouhodobé cíle. Udělejte si chvilku jen sami pro sebe a rozjímejte nad svým životem. 


Vodnáři

Věnujte se domácím opravám nebo si pořiďte do svého bytu něco nového, co bude vyjadřovat vaši originalitu i ideály. Zorganizujte domácí oslavu a pozvěte k sobě domů nejlepší přátele. Čím více lidí, tím lépe. 


Ryby

Hledejte krásná přírodní místa, kde bude moci vaše duše spočinout a nabrat potřebnou energii k tomu, aby vás život nepřestal bavit. Navštivte své vzdálené příbuzné nebo rodiče a snažte se tyto vztahy ještě zlepšit.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu