To nejlepší z Harper's Bazaar Wellness day

Prohlédněte si video z naší letošní akce plné známých osobností, bohatého programu a zajímavých novinek ze světa wellness, beauty i módy.
Oli Egler
——
12. června 2022

Vojtěch Veškrna

Letošní akci v prostorách překrásného Mandarin Oriental nepřekazil ani ranní déšť – přátelská atmosféra, bohatý program, fantastický catering a příjemný hudební doprovod Never Sol a 20 Minutes však rychle rozehnaly mraky, a zajistily nezapomenutelný den pro všechny návštěvníky každoročního Harper's Bazaar Wellness day.

Prohlédněte si video z této skvělé akce:

Hosté se mohli nejen dozvědět spoustu zajímavých informací v rámci přednášek vztahové terapeutky Lenky Konečné, psychogynekoložky Heleny Máslové  či sommeliérky vůní Kateřiny Novákové, ale také se naučit mnohé o holistickém přístupu ke zdraví z úst Simony Brejchové & Andrey Walsh. 

K vidění zde byly i kusy od předních českých návrhářek Taťány Kovaříkové, Kláry Nademlýnské a Beáty Rajské nebo designerské brýle od EYE-EYE. Voňavé novinky představili Notino x Coty a Filip Vaněk, a do tajů skincare jste se mohli ponořit s Foreo, Ecce Vita, Oslo Skin Lab a Líčírnou. Kérastase nabídlo unikátní diagnostiku vlasů a vlasové pokožky, a vyzkoušet profesionální styling jste mohli u japonského brandu shu uemura. Luxusní novinky ze světa lifestyle představili ROWENTA i Mercedes-Benz, a krása květinového ráje od Florist Prague chutnala nejlépe se sladkým potěšením od Raffaello a šálkem kávy od Nespresso či skleničkou Tanqueray ginu nebo Cinzana.   

Děkujeme všem návštěvníkům a také našim partnerům : Mandarin Oriental, Mercedes-Benz, L'Oréal Professionnel, Shu Uemura, Kérastase, Foreo, Oslo Skin Lab, Líčírna Organics, Nespresso, Notino, Eye Eye Optic, Filip Vaněk Ilumina Parfums, Florist Prague, Cinzano, Rowenta, Raffaello, Klára Nademlýnská, Taťána Kovaříková, Beata Rajská a Philip Morris. 

Budeme se na vás opět těšit v příštím roce! 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu