Quatre Novelties by Boucheron

Představujeme jarní kampaň Spring Colors značky Boucheron ve jménu barev a optimismu v hlavních rolích s Alexou Chung, Nourou Arida, Hannah Quinlivan a Youn-jung Go. Přijmete pozvání k oslavě života a každého krásného okamžiku…
Oli Egler
——
30. května 2022

Zdroj: Boucheron

Klasický a ikonický styl kolekce Quatre je nadčasový. Kolekce dostává každou sezonu nový švih a přichází s aktuálními obměnami, které potvrzují jedinečnost a přitažlivé kouzlo kolekce. Čtyři typické grafické prvky pro Boucheron – Grosgrain, Clou de Paris, Double Godron a linie diamantů – se snoubí v jeden dokonalý klenot. Můžete ho nosit kamkoli, kdykoli a jakkoli, ať už zvolíte pouze tento kousek, nebo ho navrstvíte s dalšími kousky z kolekce Quatre. Celá kolekce vyjadřuje hravost, kouzlo okamžiku a svobodu vyjádřit svůj vlastní styl. Každý klenot z nové kolekce Quatre je oslavou, čistou radostí a potěšením. Stvořený pro to, abychom si užili jaro naplno se stylem, noblesou a hravostí.

Hnědá barva v hřejivém tónu podtrhuje lehkost a bezstarostnost okamžiku, zatímco kolekce White Edition nechává vyznít bílou barvu v celé kráse a přenechává jí tuto sezonu výsostné postavení – vyzařuje čistotu a jemnou zářivou krásu. Azurové kousky Quatre Blue Edition oproti tomu přináší svěží denimovou modř, aby doplnily typické prvky kolekce Quatre. Vskutku snový efekt vytváří kaskáda náhrdelníků zdůrazňující dekolt, zvlášť v kombinaci s několika prsteny této kolekce. Záře červené keramiky Quatre Red Edition osvěží jarní look a zvedne náladu.

BOUCHERON UNIVERSE

Řetízek s přívěskem Quatre Classique

Řetízek s přívěskem ukrývá malé tajemství: typické grafické prvky kolekce Quatre Classique se spojují do elegantní spony, která přináší ikonickému designu nový look.

Náramek Quatre Classique s řetízkem

Náramek krášlí dva motivy z kolekce Quatre Classique. Ty je možné na jemném řetízku ze žlutého zlata libovolně posouvat, jak si jen budete přát.

Náramek Quatre Classique

Grafické prvky kolekce Quatre Classique se v tomto klenotu násobí a tvoří neviditelnou sponu náramku ze žlutého zlata. Stylově čistý náramek nenuceně zdůrazní zápěstí a vzdává hold tradičnímu rukopisu Maison Boucheron inovativním pojetím.

Kravatové náhrdelníky Quatre

V kolekci White a Blue Edition motiv Quatre směle dominuje nadčasovému kravatovému náhrdelníku. Růžové, žluté a bílé zlato spolu s diamanty vynikají v kombinaci keramiky v modré a bílé. Náhrdelník okouzlujícím způsobem rozzáří dekolt a vybízí k nekonečným možnostem a variacím s asymetrií.

Náhrdelník Quatre Classique

Náhrdelník kolekce Quatre krášlí dva motivy Quatre ze žlutého, růžového a bílého zlata osázeného diamanty v kombinaci s hnědým PVD. Těmi lze pohybovat a náhrdelník tak přináší několik možností, jak ho nosit: s jedním či dvěma řetízky, v dlouhé verzi nebo jako náhrdelník typu choker. Vše dle Vašeho aktuálního stylu a nálady. To je představa současného šperku Maison Boucheron.

Kruhové náušnice Quatre Classique

Náušnice z růžového zlata odráží styl kolekce Quatre a troufale spojují růžové zlato s motivem Clou de Paris ze žlutého zlata a hnědého PVD. Jsou elegantním a současně výrazným šperkem, který probouzí chuť kombinovat s dalšími kousky z kolekce Quatre.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu