Přivítejte léto s Harper’s Bazaar Wellness day v hotelu Mandarin Oriental

I letos můžete být součástí jedinečné akce pořádané Harper’s Bazaar ve spolupráci s Mandarin Oriental – užijte si s námi Wellness day plný relaxu, příjemných setkání a smyslových požitků.
Redakce
——
31. května 2022

Getty Images

Wellness day Harper’s Bazaar se stal již naší každoroční tradicí, a proto se budeme moci setkat i letos, a to již 7. června v prostorách překrásného, luxusního hotelu Mandarin Oriental Praha na Malé Straně, který je opět partnerem této letní akce.

Krom skvělého cateringu, přátelské atmosféry ve společnosti našich oblíbených HB lovers a redakce Harper’s Bazaar se můžete se těšit i na bohatý program – například na hodinu jógy s Veronikou Danišovou nebo na relaxační zvukovou lázeň pomocí tibetské misky s Matrinou Jeličić. Nebudou ale chybět ani přednášky profesionálů – terapeutka Lenka Konečná se zaměří na téma vztahů, a o holistickém přístupu ke zdraví se dozvíte z úst Simony Brejchové a Andrey Walsh. Se sommeliérkou vůní Kateřinou Novákovou se ponoříme do tajů parfémů, a s mnoha zajímavými informacemi se s námi podělí i psychogynekoložka Helena Máslová.

Krom žhavých novinek ze světa beauty si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet i krátkou masáž přístrojem Hypervolt, uvolňující napětí svalů chodidel, nebo se seznámit s novým značkovým ošetřením oblasti ramen, zaměřené na podporu správného držení těla a zlepšení pohyblivosti. To vše v prostoru SPA zóny hotelu Mandarin Oriental.

Součástí letošní akce připravujeme navíc i fashion launch, kde se hosté budou moci blíže seznámit s tvorbou předních českých návrhářek – Taťány Kovaříkové, Kláry Nademlýnské a Beaty Rajské. O nezapomenutelnou atmosféru se postará talentovaná zpěvačka Never Sol a v rámci odpoledne vystoupí i hudební duo 20 Minutes.

Buďte u toho s námi!

I letos budeme losovat 25 výherců, kteří se společně se svým doprovodem budou moci Wellness day užít s námi. Stačí sledovat náš Instagram, kde se dozvíte všechny informace.

Těšíme se na vás!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu