Pracovní horoskop na únor 2023

Pro Blížence nastává velmi úspěšný měsíc, Raky čekají změny, které musí využít ve svůj prospěch a pro Býky přišel čas vymanit se z komfortní zóny.
Robert Policar
——
1. února 2023

Foto: Profimedia

První dvě třetiny února jsme pod vlivem znamení Vodnáře, který přeje nové spolupráci, definování vašich dlouhodobých vizí a inovací. Zaměřte se na své budoucí projekty, a hlavně na lidi, se kterými chcete společně něco vytvářet, aby byl tento svět o něco lepším místem.

Berani

Odpusťte těm, kteří nemají stejně rychlé pracovní tempo jako vy a rozšiřte okruh vašich spolupracovníků, se kterými si budete rozumět i po lidské stránce, protože se z toho může stát nové životní přátelství. Připomeňte si svou výjimečnost a vyjádřete ji. 


Býci

Přestože máte raději pomalejší tempo a jistotu, nastal čas riskovat. Pusťte se do odvážných projektů, které souvisí s budoucím vývojem lidstva. Máte neobyčejné praktické dovednosti, o které bude zájem. Buďte otevřeni příležitostem, které se nabízejí. 


Blíženci

To je pro vás skvělý měsíc, ve kterém můžete využít svých vynikajících komunikačních dovedností. Soustřeďte se hlavně na sociální sítě a snažte se o to, aby se vaše myšlenky a názory dostaly do světa. V žádném případě se nepodceňujte. 


Raci 

Přestože máte rádi bezpečné prostředí a stálý okruh kolegů, může do vašeho života přijít nový kolega nebo kolegyně, ze které(ho) budou plynout jen výhody. Neuzavírejte se předčasně a řekněte „Ano“ životu. Odpusťte všem, kdo zklamali vaši důvěru a nic v sobě nepotlačujte. 


Lvi 

Zorganizujte pracovní večírek a seznamte své kolegy se svými plány a vizemi do budoucna. Ty, kteří vás nepochopí, nechte být a zaměřujte se jen na ty, kteří budou z vašich nápadů nadšení. Chopte se vedení, ale nenásilně. Dejte druhým potřebný čas vše zpracovat.  


Panny

Máte vynikající technické dovednosti, ale občas jste až příliš sebekritičtí, a tak vaše myšlenky nemusejí být využity, což je velká škoda i pro vaše okolí. Pokud víte, co by se dalo zlepšit, což zajisté víte, řekněte to. Pokud budete vše pořád odkládat, nikdo vás neodmění.


Váhy

Zaměřte se na budování přátelského prostředí ve vašem stávajícím zaměstnání. Všimnete-li si nějakých sporů u vašich oblíbených kolegů, zkuste je udobřit – v tom je vaše síla. Hledejte spojence a učte se novým dovednostem, které vám v budoucnosti dobře poslouží.


Štíři

Přestože býváte k určitým kolegům příliš podezíraví, snažte se jim více otevřít a hledejte v nich to dobré. Jste charismatičtí a nastal čas toto kouzlo využít ve prospěch všech. Řiďte se svou intuicí a zaměřte se na lidi, se kterými je radost pracovat. 


Střelci

Vnímejte svět kosmopolitně. Najděte spojence ze zahraničí, protože tam pro vás budou vždy připraveny nečekané příležitosti. Zajímejte se o zahraniční trendy a mezinárodní obchod. Naučte se další jazyk, který se vám bude hodit na vašich pracovních cestách. 


Kozorozi

Přestože se své práci rádi věnujete sami, pravdou je, že ve více lidech se toho více zvládne. Naučte se spolupracovat s lidmi, u kterých jste přesvědčeni o jejich pracovních kvalitách. Delegujte druhým práci, které sami dobře rozumíte, ale už jste ji „přerostli“. 


Vodnáři

Až budete mít narozeniny, pozvěte kolegy z práce na nějaký dobrý večírek. Upevněte vztahy, na kterých vám záleží a představte své odvážné myšlenky, které souvisí s budoucími trendy ve vašem stávajícím zaměstnání. 


Ryby

Pokud cítíte, že je ve vašem stávajícím pracovním kolektivu určité napětí, rozhodněte se vše uvést do harmonie. Využijte svých nadprůměrných empatických schopností k utužení kolektivu. Nezapomeňte na důležitost etiky a respektu ke všem zúčastněným.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu