Pracovní horoskop Květen 2023

První dvě třetiny května jsou pod vlivem znamení Býka, který přeje dořešení všech praktických záležitostí spojených jak s vaším domovem, tak prací. Jupiter vstoupí tento měsíc do zemského znamení Býka, a tak se otevřete hojnosti a všemu dobrému. Tento vliv bude téměř rok trvat.
Robert Policar
——
3. května 2023

Profimedia

Vliv retrográdního Merkura bude sílit, a tak se raději zaměřte na zbavování se všeho, co souvisí s vaší minulostí, a do ničeho nového se nepouštějte. V poslední třetině měsíce již není na co čekat. Zaměřujte se hlavně na to, co chcete, než na to, co nechcete.

Berani 

Milujete vše nové a rádi se pouštíte do velkých tvůrčích výzev. Nejednejte zatím příliš impulzivně, pokud si svou „vnitřní intuicí“ opravdu nebudete zcela jistí. Než začněte něco nového, dokončete všechny závazky, o kterých víte (a možná ani nevíte).

Býci 

Užívejte znovu probouzející se přírody a oslavujte svůj čas. Užívejte si všeho, o čem víte, že vám dělá dobře a nikdy vás nezklame. Přestože budete pod palbou nových a možná geniálních myšlenek, své odvážné akce uveďte v běh až koncem měsíce.

Blíženci 

Rozhodněte se jednou provždy uzavřít minulost, a to nejen ve své mysli. Zaplaťte vše, co vás tíží, abyste se bezstarostně mohli pustit do realizace svých nejtajnějších vizí a snů. Zjednodušte si život a jisté projekty nechte jít, abyste si vytvořili tvůrčí prostor.  

Raci 

Posilte své sebevědomí i vystupování. Důležité porady nebo žádosti o zvýšení platu nechte na poslední třetinu měsíce. Zaměřte se na činnosti, kde panuje rovnováha mezi dáváním i přijímáním. Nebojte se otevřít novým myšlenkám. Více prozkoumejte terén.  

Lvi 

Uvědomte si, jaké projekty a tvůrčí snahy opravdu stojí za to a na které zatím nepřišel ten správný čas. Buďte více přizpůsobiví, ale nezrazujte esenci toho, co vytváříte. Nacházejte tu správnou rovnováhu mezi vaší vizí a lidmi, se kterými musíte být v kontaktu.

Panny 

Dokončete vše, co se zdá být nedokončené, a zatím se nepouštějte do nových projektů, přestože to může vypadat velmi lákavě. Podívejte se na svůj pracovní život z perspektivy orla a tiše vyčkávejte na ten nejvhodnější okamžik, který dozajista přijde.

Váhy 

Neváhejte příliš dlouho a pusťte se do uzavírání všech svých závazků vůči minulosti. Vyrovnejte všechny dluhy, a pokud nemáte žádné finanční, tak aspoň ty vztahové. Koncem měsíce můžete pocítit příval energie, ale budete se muset rozhodnout jít opravdu dál.

Štíři 

Tento měsíc vás čeká velmi významný úplněk ve vašem znamení, který nastane 5. května a bude provázen zatměním měsíce za asistence planety Uran, která vládne všem nečekaným změnám. Chcete-li něco ve svém nitru i v životě změnit, nastal ten správný čas.

Střelci 

Zapátrejte v minulosti svých předků a uvědomte si konkrétní osudy, které vás nejvíce inspirovaly nebo i nadále inspirují. Věnujte se oborům, kterým se věnovali vaši předci. Možná v sobě odhalíte talenty, o kterých jste sami neměli ani tušení. Chopte se své vášně.

Kozorozi 

Můžete zaznamenat velký úspěch v mnoha oblastech, na které jste sami možná zapomněli. Někteří z vás se budou chtít vrátit k práci, které jste se kdysi věnovali nebo ji můžete nově integrovat do současné pracovní situace. Experimentujte a hrajte si.

Vodnáři 

Čas Býka pro vás může být nemalou výzvou, protože to znamená, že jste konfrontováni s tím, co je zatím opravdu reálné, což může být v rozporu s vašimi vizemi budoucnosti. Buďte trpěliví a hledejte kompromis mezi tím, co je a co by mohlo být.

Ryby 

První dvě třetiny měsíce si užívejte zvýšené pohody a v řešení různých pracovních komplikací důvěřujte své vynikající intuici. Dokončujte všechny neuzavřené pracovní záležitosti a občas nechte vesmír, ať vás štědře odmění. Stačí se dívat a přijímat.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu