Očekávaný film House of Gucci představil trailer, jenž strhl vlnu reakcí

Lady Gaga se převtělila do Lady Gucci a rozhodně bude o co stát.
Eva McMahon
——
2. srpna 2021

Foto: archiv Instagramu @theguccimovie

Na sociálních sítích se strhla smršť po vydaní oficiálního traileru a plakátů k filmu House of Gucci, který má mít premiéru v listopadu 2021. Již tato krátká ukázka nám slibuje honosné akce a večírky, luxusní módu a auta, italský šarm a také hodně skandálů a zápletek. Rozhodně je na co se těšit.

Filmový režisér Ridley Scott a herecké obsazení, které zastali Adam Driver, Lady Gaga, Jared Leto, Salma Hayek či Al Pacino, jsou prvním dobrým znamením, že film bude potěšením pro nejedno oko a ocení ho nejen módní fanoušci.

Snímek byl natočen podle knihy, kterou v roce 2012 napsala Sara Gay Forden, a vypráví skutečný, ale šokující příběh. Film detailně pojednává o vztazích, lásce a také odsouzení za vraždu. Nejen to si můžete připomenout v našem předchozím článku zachycujícím základní informace o House of Gucci.

Jednou z hlavních postav je Patricia Reggiani, ztvárněna Lady Gagou. Ta byla několikrát nominována za herecké výkony ve filmu Zrodila se hvězda (A Star Is Born), tak uvidíme, co jí přinese nejnovější role ve filmu House of Gucci.

Zlí jazykové tvrdí, že v traileru nepředvádí nejlepší italský akcent či dostatečné herecké schopnosti. Pokud si ale pustíte rozhovory se skutečnou Patricií Reggiani, sama nemluví anglicky typickým italským přízvukem. Již za pár měsíců uvidíme, jak si s tím ve finále Lady Gaga poradila. Vzhledem k tomu, že její rodina má kořeny v Itálii a už jako malá se věnovala herectví (k hudbě později pouze přešla), by mohl být výsledek mnohem lepší, než jak tvrdí někteří kritici.

My se mimo jiné těšíme na módní inspiraci, která bude, dle všeho, nekonečná. Lady Gucci byla známá pro svůj styl, extravaganci a vášeň pro skvělé modely. Zkrátka milovala luxus, ať už to bylo v šacení, jídle, dekoru, či cestování. A i v krátkém traileru a na zveřejněných fotografiích lze vidět, že se stylisté na módě vyřádili. Extravagance, výrazné šperky, kožešiny a fantastické sluneční brýle. Nic z toho nebude chybět. A ani Maurizio Gucci, kterého ve filmu ztvárnil herec Adam Driver, spolu s ostatními herci, co se týče módy, nepokulhávají pozadu.

Podívejte se na první momenty z očekávaného filmu spolu s oficiálními plakáty:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu