Milujete sladké a Vánoce? Poté navštivte nový pop-up bar oblíbeného likéru Baileys

Nejde popřít, že lahodný sladký likér Baileys k Vánocům patří. Nyní ho navíc představují v mnoha slavnostních variantách v novém pop-up Treat baru v pražských Holešovicích!
komerční článek
——
14. prosince 2021

foto: archiv klienta

Vánoční čas je v plném proudu a k němu jednoznačně patří i sladké prohřešky. Mezi těmi je i každoročně oblíbený likér Baileys, který letos přichází s dalšími novinkami. 

Vánoční pop-up bar pro vaše sladké zhřešení

Různé varianty užití likéru Baileys vám představí nově otevřený pop-up bar Baileys Treat Bar, který se nachází ve Vnitrobloku v pražských Holešovicích. Místo, které dává vaší kreativitě prostor předvést se a vychutnat si jedinečnou chuť lahodných dezertů Baileys Original Irish Cream nebo nápoje Baileys v kombinaci se zmrzlinou, kávou nebo horkou čokoládou.

Navíc kromě lahodného chuťového zážitku budete mít i ten kreativní. Váš nápoj si totiž budete moci sami dozdobit a zde se fantazii a kreativitě meze nekladou! Je libo sypání, marshmallows, oříšky, špetka třpytivého prachu či cukrové zdobení? Klidně vše dohromady! 

David Kulich, cukrář Baileys Treat Bar, říká: „Spolupráce na tomto projektu byla výzvou, která mi přinesla spoustou nových zážitků a zkušeností. Nejtěžší na celém tvoření bylo správně vyvážit chuť, protože každá tekutina navíc se musí dorovnávat přidáním dalších surovin. Některé dezerty se mi podařilo vychytat hned na první pokus, jako například tiramisu, které při ochutnávce sklidilo pozitivní ohlasy. Spolupráce s celým týmem byla naprosto dokonalá, velmi si vážím možnosti udělat ochutnávku pro více lidí, při které jsem viděl reakce na jednotlivé dezerty a pomohlo mi to se posunout dál se svými výtvory. Jsem pyšný, že mohu být součástí takového projektu, a těším se na ohlasy.“

Poté, co vám horká novinka Baileys Original Irish Cream zachutná, si ji samozřejmě budete moci zakoupit i domů, společně s dalšími produkty Baileys. 

Tip redakce!

Vánoční čas je ideální příležitostí pro to věnovat sametově jemné pohlazení, které si můžete vychutnat společně. Lahodná chuť likéru Baileys Original Irish Cream se skvěle vyjímá na ledě, v míchaných koktejlech anebo v kávě či se zmrzlinou. Navíc v nové vánoční limitované edici i jako skvělý dárek!

Cena: 365 Kč / 0,7 l

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu