Koncertní síň z pohodlí domova

Jste hudebním nadšencem, ale dosud se vám nepodařilo docílit perfektního zvukového zážitku přímo u sebe doma? S rodinným zvukovým systémem Multiroom od společnosti LOEWE Technology, který navíc vyniká prémiovým designem, to zvládnete hravě.
Redakce
——
15. května 2023

Loewe

Láska na první poslech

Ať už posloucháte klasickou hudbu, jazz, rock, nebo hip hop, Multiroom Family poskytuje jedinečný zvuk, který je ostrý a čistý, a v oblasti audio systémů tak přináší zcela jiný rozměr do domácího prostředí. Stačí si vybrat jeden ze tří dostupných modelů, které nabízejí 30, 150 nebo 180 wattů hudebního výkonu. Součástí systému je také bezdrátové vícekanálové připojení a funkce pro zajištění zvuku do více místností prostřednictvím DTS Play-FI, Apple AirPlay2 nebo Google Chromecast. Reproduktory je možné integrovat do systémů Google a Apple Smart Home, takže je můžete pohodlně ovládat hlasovými asistenty. Systém Multiroom Family je unikátní i svým jedinečným designem, volbou materiálů a vyspělým technickým řešením, čímž se velmi výrazně odlišuje od ostatních produktů na trhu.

Ačkoliv firma LOEWE rozšířila svůj sortiment o audio systémy a zařízení pro chytrou domácnost v průběhu několika uplynulých let, v elektronickém průmyslu je považována za revoluční. Společnost, jež letos oslaví stoleté výročí, byla totiž jednou z prvních výrobců televizorů a stala se tak průkopníkem v tomto oboru. Její oddanost inovacím a technologickému pokroku se vyplácí. Potvrzují to nejen produkty s puncem elegance, promyšleného designu a špičkové kvality na audio-video trhu, ale také více než dvě stě mezinárodních ocenění – s IF Design Award 2023 v popředí.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu