Koho sledovat na instagramu právě teď

Koho sledovat na instagramu právě teď

Podle digi redakce Harper's Bazaar...
Redakce Harper's Bazaar
——
9. září 2023

Foto: @ideservecouture

Abigail Nováková: Online projects    

Hledáte-li nějaké místo, kde se mísí český design, estetičnost, umění a zároveň netradiční pojetí prezentace lokálních umělců i příznivců Art of Bohemian living – pro mě je to profil plný inspirace: Artiseme i místo samotné, které naleznete uprostřed magické Prahy a doporučuji jej osobně navštívit. Už teď jsem nedočkavá na jejich další díl instagramového seriálu Champagne O’Clock, který představí interiéry zajímavých osobností. Chcete nahlédnout i pod ruce designérů a umělců? Pusťte si přes náš Harper's Bazaar kanál – Meet The Maker by Artisème. V každém postu si vždy dokáži představit i další kousek do svého vysněného bytu – ale small steps, začíná to to hrníčkem, vázou…

PS: Při follow si rovnou přidejte i samotnou zakladatelku Shirin Rahnanovu. Její styl, pohled do kurátorských výběrů, cesty za uměním i práce na Artisème samotném jsou neskutečně barevné, osobité a v té záplavě dokonalých profilů tak krásně reálné.

Tatiana Urbanová: Digital HUB director

Mel sleduji již několik let. Pro její neokoukaný neortodoxní berlínský styl z druhé ruky by moje patnáctileté já zaprodalo walkmana a tři tamagotchi. Být takhle cool už se mi retrospektivně asi nepodaří, ale alespoň mohu u scrollování jejím profilem polemizovat nad tím, proč neumím lépe nakupovat z druhé ruky…

Pokud chci načerpat good vibes, vždy prolustruji instagram Nikol Herec, fotografky žijící v norském Trondheimu. Je plný lifestyle, travel, food a fashion tipů, a Nikol navíc má nejroztomilejšího psa – Vincenta Van Doga!

Bára Kubíčková: Social media

Alessa Winter je můj ultimátní crush na Instagramu už nějaký pátek. Miluju, jak umí kombinovat streetwear s high fashion značkami. Její esteticky vyladěný feed mi vždycky udělá lepší den a ráda u ní čerpám inspiraci k různým outfitům, protože její styl oblékání je mi velmi blízký.

Miluju i podcasty, takže vám doporučím aspoň jeden, který za stojí určitě za poslechnutí. Nový díl On purpose with Jay Shetty je s hercem Tomem Hollandem. Velmi zajímavý a inspirativní díl o jeho životě, kariéře, rodinném zázemí. Mluví také o tom, jak si chrání soukromí, proč si dává roční pauzu v hraní a jak jsou pro něj social media toxickým místem. Doporučuju si udělat popcorn & jen poslouchat!

Oli Egler: Content editor 

Můj instagram se za posledních pár let proměnil v pečlivý, kurátorský výběr nejlepších memes, což se stalo mým full time koníčkem. Občas si však najdu čas na alespoň minimální edukaci a načerpání inspirace, v čemž mi pomáhá hrst vybraných profilů.
Mám ráda NYC runway, kde náhodní lidé na ulicích metropole odpovídají na to, jaké fashion brandy nestojí za „hype“, který kus oděvu je na prvním rande red flag, nebo to, který značkový doplněk byl jejich nejzmařenější investicí.


Wesley Breed mi vždy nabídne něco zajímavého ze (zatím ne tak známých) korejských brandů a Hanan Besovic vždy rozesměje módními komentáři. Jak správně vařit se učím od Bena Simana Tova a Natalii Rudin. Armen Adamjan má zas v rukávu vždy pár pěstitelských tipů na bytovou zahradu a hashtag #kindness mi vždy vrátí víru v lidstvo.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu