Adventní kalendář day 7: PURE DISTRICT

Soutěžte o jeden ze dvou balíčků péče o tělo v hodnotě 5 583 Kč od PURE DISTRICT.
komerční článek
——
7. prosince 2022

Foto: Getty Images

Vánoční svátky jsou jediným obdobím v roce, kdy si opravdu můžeme od všeho odpočinout. Vypnout stresové detektory, nasadit klidový režim, a dokonce na chvíli bez výčitek opustit zajeté koleje striktního každodenního režimu – únavných diet a cviků, které se jinak snažíme dodržovat na během celého roku. Našemu tělu zkrátka občas prospěje změna, která nám dodá energii a pomůže následně se vrátit zpět do pracovního nasazení v plné síle. 

Onen návrat však nemusí vůbec jednoduchý, a právě v tom vám pomohou pomoci některé přípravky od PURE DISTRICT, obsahující produkty Pure Slimm, Kombe čaj a také Pure District Perpetuum.

PURE SLIMM je určen nejen pro osoby, které potřebují významně zhubnout, ale i pro ty, kteří si potřebují váhu udržet, nebo je trápí doslova jen pár kil navíc. Pokud například procházíte-li obdobím menopauzy, čeká-li vás náročné období oslav, nebo pokud přestáváte kouřit, PURE SLIMM vám poslouží jako nápomocná měsíční kúra, nebo tříměsíční kúru pokud máte problém s větší nadváhou. 

Čaj KOMBE je unikátní svou kombinací korejského šestiletého červeného ženšenu a jujuby. Tato kombinace obsahuje na 180 účinných látek a dodává energii pro tělo i mysl. Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy. Přispívá k přirozené obraně těla a zlepšuje funkci imunitního systému. Pomáhá také udržovat správné fungování kognitivních funkcí a podporuje sexuální zdraví pro muže i ženy. 

PURE DISTRICT PERPETUUM je první sérum se samoomlazujícím účinkem a obsahuje 7 klinicky ověřených patentovaných účinných látek. Po aplikaci je pleť absolutně vyhlazená, hydratovaná, elastická a pevná se sametovým finišem. Bonusem je ochrana před zářením modrého spektra z monitorů. Inspirováno tajemstvím japonských gejš. Je neparfémované a vhodné pro vegany.

Výherci jsou:

Simona Beránková, Ostrava

Marie Nosková, Chleb

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu