ADVENTNÍ KALENDÁŘ DAY 18: Lejaan

Soutěžte o voucher na české povlečení Lejaan v hodnotě 5 000 Kč.
komerční článek
——
18. prosince 2022

Foto: archiv značky

Všude dobře, doma nejlíp, a to hlavně na svátky. Vánocům se říká svátky klidu a pohody – je to čas, kdy se věnujeme sobě a své rodině, nabíráme energii, a hlavně doháníme svůj celoroční spánkový deficit. Je to období, kdy můžeme bez výčitek spát do do oběda nebo dokonce strávit celý den v posteli s knihami, na které během celého roku nebyl čas.

Ložnice je pro nás všechny velmi osobním místem, útočištěm, kde se chceme cítit v maximálním pohodlí. Proto, abychom si byli schopni vychutnat (nejen) svůj zasloužený, vánoční odpočinek ale i každodenní rituál usínání a vstávání, je potřeba si mít zajištěné maximální pohodlí. To se týká i těch (zdánlivě) nejmenších nuancí jako materiál a barva ložního prádla. Je to poslední věc, která se našeho těla dotýká než usneme, a první, co ucítíme ráno po probuzení.

Právě dar maximálního pohodlí můžete letos darovat sobě nebo svým blízkým, a to v podobě povlečení od českého výrobce Lejaan. Jejich ložní prádlo se zakládá na kvalitě, nadčasovém designu a hlavně lokální výrobě.
Značka vyrábí z čisté organické bavlny a inovativního materiálu TENCEL™ Lyocell, který je nyní k dispozici na jejich e-shopu.  Brand taktéž nabízí kvalitní a minimalistický koupelnový textil – jemné ručníky všech velikostí i textur, koupelnové předložky i ty nejměkčí župany.

Výherkyní se stává: 

Anna Voříšková, Pardubice

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu