ART OF STYLE s Eliškou CHOMISTEK Vol.2

#mostwanted
Eliška Hradec Chomisteková
——
9. června 2022

Eliska Chomistek

Pro čtenáře Harper’s Bazaar přináším výběr těch nejlepších módních novinek a událostí pro každodenní inspiraci a #mostwanted kousky, které oživí šatník a přinesou léto do vašeho života.

LE CAGOLE XS LEATHER SHOULDER BAG

Kabelka, která Vám nedá spát? Seznamte se s novu „it bag” od Balenciaga. Poprvé byla představena v rámci kolekce Pre-Fall 2021, a následně povýšena na vrchní pozici piedestálu díky kampani za účasti Kim Kardashian. Le Cagole není jen obyčejnou reedicí – jedná se vylepšenou verzi její starší sestry Balenciaga City Bag, ktorou nosily ikony jako Kate Moss a sestry Olsen. Kabelka je dostupná v mnoha velikostech i barvách - metalicky stříbrná, oranžová, neonovo zelená či růžová. Nedokážete se rozhodnout, která je ta pravá? Welcome to my world!
#CagoleObsession .

FENDACE DENIM PATCHWORK BRALETTE TOP

Móda je hra a zábava, tak proč si vzájemně konkurovat? Spojení luxusních italských módních domů VERSACE a FENDI přineslo nejočekávanější fashion spolupráci roku – FENDACE!  More is more? V případě této kolekce je MAXIMUM slabé slovo. Každý model kopíruje a zároveň vyvažuje estetiku obou značek. Chcete mít topíček jako Dua Lipa? Inspirujte se FENDACE #WhenDonatellaMeetsSilvia .  Od 12. května najdete modely v prodejnách a na e-shopu obou značek po celém světě.

Lokálně dostupné na adrese: Fendi, Pařížská 12, Praha 1

CHANEL PRINTED LAMBSKIN SANDALS

Horké letní dny, dokonalá pedikúra a CC logo na nohou 24/7? To jsou CHANEL sandále v klasické černobílé verzi – to jsou ty sandále, které vaše letní outfity potřebují. Vždyť ne nadarmo se říká „shoes make the outfit”.
#ChanelSpringSummerCollection

REPOSSI

3 generace, které spojuje láska ke šperkům - seznamte se se značkou REPOSSI. Italský šperkařský rodinný podnik vznikl v Turíně, a od roku 1957 buduje své postavení na trhu. Velký rebranding zažil v roce 2007, kdy se jeho kreativní ředitelkou stala Gaia Repossi, jež znovuobjevila tradiční šperkařské řemeslo, které propojila s uměním a architekturou, čímž vytvořila jednu z nejžádanějších značek. Gaia je ikona sama o sobě – její životní styl, vkus a cit pro estetiku se odráží ve špercích, které reprezentuje a tvoří. Pokud plánujete návštěvu Paříže, nevynechejte zastávku v butiku REPOSSI. Tzv. stairway to heaven zrekonstruovali architekti Rem Koolhaas a Ippolito Pestellini Laparelli, kteří dali butiku tak unikátní podobu, jakou nemá žádný jiný šperkařský dům na světě.

Adresa: Repossi, Place Vedôme, Paris

BÁRA PRÁŠILOVÁ - KŘEST KNIHY CIRCLES

Obrazy úžasu, imaginativní fotografie - to jsou díla české vizuální umělkyně Báry Prášilové, která v úterý, 14. června 2022 pokřtí svou první knihu CIRCLES. Křest knihy bude doprovázet prezentace limitovaných sběratelských boxů, které budou dostupné v edici 15 kusů. Koupí tohoto boxu se stanete zároveň i součástí vydání knihy CIRCLES. Akce sa koná ve spolupráci s NOOKART studio, které Bářiny fotky zároveň vystavuje. Mimochodem, vstup na tuto exkluzivní akci je volný

Křest knihy CIRCLES proběhne v úterý 14. června od 19 hodin v kavárně Centrum Langhans na adrese Vodičkova 37, Praha 1
#SeeYouThere

#mostwanted

Umění a móda – dva světy, ve kterých žiji. Zakládám se na hodnotách, které jsou pilířem mého života - jednoduchost, kvalita a krása jsou mi velmi blízké, ráda se jimi obklopuji, a stejně tak je chci i sdílet. Nezbytnou součástí mé osobnosti je originalita a autentičnost, a podle toho se i oblékám. Co je pro jiné extravagance je pro mě přirozenost.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu