Za polární září

Nová kolekce Levi's Outerwear je stvořená pro dobrodruhy i urban retro fashionisty.
komerční článek
——
30. listopadu 2022

Foto: Levi's

Není třeba čekat na první sníh k updatu zimního šatníku na tuto sezónu. Vybrat však kusy, které odpovídají všestrannému životnímu stylu, může být někdy oříšek – pro pohodlné nošení každý den, ale zároveň stylové a moderní. Nemluvě již o tom, že by design měl obstát zkoušku praktičnosti a všestrannosti, a to nejen ve městě, ale i v rámci zimních výletů… klidně i za polární září.

Takovou kolekci nabízí Levi's Outerwear, která představuje řadu zimních bund a flísek, čerpajících inspiraci z kouzla severního pólu a polární záře.  Parky, bombery a denimové bundy s vlnou uvnitř, prošívané vesty a péřovky společně s měkkými zateplenými fleece mikinami nabízejí nekonečné možnosti vrstvení, které vás ochrání před sychravým počasím města i ostrým větrem v přírodě.

Praktické sportswear detaily jako vysoké límce, kapuce nebo stahovací rukávy se přizpůsobí potřebám situace a nenechají vás napospas živlům. Kolekce má navíc jemný retro nádech, který ji činí zcela imunní vůči trendům, a proto i skvělou volbou na několik sezón dopředu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu