New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Vysoké platformy jsou zpět. Jak je nosit?

Ať už je to v kombinaci s jehlami, klínovými podpatky, nebo boots, platformy jsou zkrátka zpět. Máte již jasno, jak je zařadíte do šatníku a který look si s nimi zpestříte?
Tereza Spilková
——
4. března 2022

Foto: IMAXtree

Protiklady stále vládnou světu módy a stejně tak velké a nečekané návraty. Jarní sezona přinese comeback poněkud nepohodlné, ale velmi efektivní obuvi – vysokých podpatků s platformou. Vidět jsme je mohli i na přehlídkách Versace a GCDS během nedávného milánského fashion weeku. K nepřehlédnutí byly ale také v ulicích a na sociálních sítích, kde se střídají s dalším trendem pohodlných pantoflí. Až totiž vystavíte svá chodidla zátěžovému testu v podobě do nebes vysokých podpatků, bude čas zase rychle skočit do pohodlných polštářových papučí. Extrémy je třeba vyvažovat. Takže po protancovaném večeru můžete celý den klidně trávit v trendy trepkách. 

Bude to chtít trochu tréninku, ne každý zvládá chůzi na botách připomínajících chůdy tak jako Bella Hadid, ale stačí jedno odpoledne, zrcadlo a playlist s hity George Michaela a budete si jistá v kramflecích. Pokud se přece jen rozhodnete je vyzkoušet, je navíc docela možné, že jim na dlouhou dobu beznadějně propadnete. A i v takové situaci se nemusíte bát, hodí se ke všemu. K džínám a bílému tílku, mini šatům, trench coatu a midi sukni, a dokonce i k oversized obleku. Navíc, těch pěkných pár centimetrů se jedině hodí. 

Jak nosit vysoké podpatky s platformou? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu