Vánoční kolekce Bulgari vás přesvědčí, že zázraky opravdu existují

Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle. Naučte se hledat krásu a šarm v každé stránce života. Vánoce jsou kouzelným časem, oddejte se tedy síle okamžiku a nechte se okouzlit novou kolekcí Bulgari I Believe in Wonder.
komerční článek
——
14. listopadu 2022

Bulgari

Představte si roj jasných světlušek, které vás hravě svádějí, abyste se ponořili do slavnostní atmosféry svátků, a s radostí mohli vychutnávat zázraky každodenního života… Přesně takový magický pocit ve vás vyvolá nová kampaň Bulgari I Believe in Wonder, která navazuje na letošní kampaň Unexpected Wonders. Nechte se vtáhnout do světa zázraků a nečekaných potěšení a užijte si Vánoce jako nikdy předtím. Světlušky, podobně jako hvězdy, lákají svými oodlesky a připomínají úžasnou sílu přírody, jež stvořila diamanty a drahé kameny Bulgari. Necháte se jimy okouzlit?

SAVE THE CHILDREN A ŘETĚZEC ZÁZRAKŮ

Kampaň I Believe in Wonder má také filantropický přesah – je zdrojem inspirace a nekonečným řetězcem zázraků. Značka Bulgari věří, že jejím prostřednictvím zažehne jiskru pochopení pro jasnější budoucnost.

V návaznosti na tuto vizi je součástí kampaně I Believe in Wonder partnerství s organizací Save the Children. Tato kolaborace trvá již déle než jednu dekádu a jejím cílem je podpořit děti v ohrožení a zajistit jim lepší vzdělání a péči. Aktivity v rámci vánoční kampaně jsou cíleny na podporu vzdělávání nejmenších dětí v Zambii a mají zajistit právo na vzdělání dětem ve věku 3 až 8 let, žijícím ve venkovských oblastech, které prakticky nemají přístup ke službám veřejného vzdělávání. Tuto iniciativu může navíc v dnešní digitální době podpořit prakticky každý, a to už jen prostým sdílením sdílením na sítích. 

Značka Bulgari také ve spolupráci se společností Meta vytvořila dvojitou platformu I Believe in Wonder v rozšířené realitě. Je dostupná po celém světě pro Stories a Reels na Facebooku i Instagramu. Prostřednictvím fotoaparátu v selfie módu se mohou uživatelé „podělit o zázraky“ a vytvořit si selfie aktivovaná úsměvem; čím více se budou smát, tím více světlušek se objeví na obrazovce. Když fotoaparát natočí směrem k okolí, lidé se stanou součástí unikátní scény: atmosféra se rozjasní světlem mihotavých světlušek v interakci s přirozeným pohybem ruky v magické kombinaci, spojující realitu s virtuálním světem. Uživatelé mohou prostřednictvím postování a označování přátel pomocí tagu rozjet svůj vlastní nekonečný řetězec zázraků a pomoci.

ZÁZRAKY VSTUPUJÍ DO SVĚTA BUTIKŮ BULGARI

Dárky jsou oslavou našich nejhlubších, nejintenzivnějších a nejtrvalejších pout; vztahů mezi milenci, rodinou a přáteli. Radost z obdarovávání však začíná mnohem dříve než pouhý akt předání daru. Začíná okamžikem, v němž se zrodí myšlenka na dárek. 

Tato idea stojí za konceptem letošního vánočního designu butiků Bulgari. Od listopadu se mohou klienti butiků Bulgari nechat pohltit kouzlem Bulgari prostřednictvím Instagramové platformy, dostupné ve vybraných světových lokacích. Díky speciálnímu QR kódu se mohou návštěvníci zapojit do scény plné zázraků: interaktivní zážitek zaujme smysly, obrazovka se zaplní třpytivými dárky; když se dárků dotknete, promění se ve světlušky, které jsou symbolem magického kouzla svátků u Bulgari.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu