Svátek lásky se blíží a Converse to již dává jasně najevo novou kolekcí Crafted with Love

Ať už Valentýnu propadáte, či nikoli, láska je všude kolek nás po celý rok. Proč si ji tedy nepřipomenout i roztomilými detaily v našem šatníku, jako například novou kolekcí značky Converse věnované jen a pouze lásce. Nebuďte však na omylu, oslavuje lásku nejen k druhým, ale klade také velký důraz na sebelásku a vztah každého k sobě samému.
Lucie Švábenská
——
19. ledna 2022

Foto: archiv značky

Svatý Valentýn je sice svátek zamilovaných a slaví ho především šťastné páry, ale nezapomínejte, a to nejen při této příležitosti, ani na sebe. Sebeláska každého k sobě samému a sebevyjádření je stejně důležité, jako říci druhé osobě své pocity. Nejen to nám nyní připomíná limitovaná kolekce značky Converse symbolicky nazvaná Crafted with Love. 

Něžné výšivky i nápisy vyzývající k pozitivní energii a připomínající valentýnské vzkazy, které si můžete přečíst kdykoliv a udělat si tím radost. I to jsou poznávací znamení této nové jedinečné kolekce, která vám lásku bude připomínat na každém vašem kroku, doslova. 

Nová podoba klasických modelů i modernější verze

V rámci kolekce se můžete těšit na novou podobu klasických modelů Chuck Taylor 70, ale také na modely Run Star Hike a Chuch Taylor All Star Lift, které s vyvýšenou podrážkou vyjadřují více moderního a extravagantnějšího ducha. Jednou z věcí, kterými se odlišují od ostatních modelů, jsou roztomilé výšivky srdíček, pusinek (větších i menších) nebo nápisů „Love me“ v červené a růžové barvě. Ty celé kolekci dodávají kouzlo zamilovanosti, navíc s černým a bílým základem tenisek fungují jako dokonalý doplněk. V těchto botkách dáte celému světu najevo své pocity, o sobě i o vašem partnerovi/partnerce. 

Dárek od srdce

Jestliže plánujete botky z kolekce Crafted with Love darovat, třeba právě na Valentýna, určitě vás potěší další milý detail – na vnitřní stranu jazyka můžete vepsat osobní přání či věnování, které z nich udělají ještě dokonalejší a osobnější dárek. 

Detaily dělají celek

To, že je kolekce jedinečná svými novými detaily, už víte. Co ale nevíte, je, že autoři mysleli i na podrážku – skrývají se na ní namalované rty. Těmito botkami zkrátka láska prosakuje skrz na skrz. A na vyvýšených Run Star Hike zase najdete růžový pruh putující z podrážky až na patu, kde je navíc umístěna červená Chevron hvězda, symbol značky Converse. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu