Routine Ivany Mentlové a H&M Studio kolekce

Její styl a cit pro detail oslňuje nejen online svět. V exkluzivním spojení s H&M s námi nafotila a oblékla podzimní kolekci trendů STUDIO, která se nese ve znamení odvážných barev a rebelského šarmu. 
komerční článek
——
21. září 2020

Foto: Ondřej Košík

Ivana se nám svěřila, že její vstávání a rutina se změnily díky tomu, že její dcera Isabelka šla do první třídy. „V koupelně moc času netrávím, pouze odlíčím a sjednotím pleť. Nanesu řasenku, rtěnku a oblíbený parfém.“

Pyžamo H&M, 100 % Lyocell, 949 Kč. Sametový́ balzám na obličej a tělo, H&M Beauty, 249 Kč. Tělový́ peeling, H&M Beauty, 299 Kč.

„Pracovní e-maily, komunikace s výrobou, klienty nebo faktury vždy vyřizuji dopoledne,“ vysvětluje Ivana, která oblékla halenku z hedvábné směsi H&M Premium Quality a kalhoty z neběleného kepru, Giuliva Heritage x H&M. 

Bez šperku neodcházím, jsou to moje talismany.

Ivanu během dne čekala návštěva showroomu H&M, kde si vybrala ty nejlepší looky a svůj styling pro focení exkluzivní kolekci STUDIO, která přináší trendy na podzim a zimu.

Džíny, H&M STUDIO, 1 499 Kč. Blůza s volány, H&M STUDIO, 1 999 Kč. Kožené kozačky, H&M STUDIO, 4 999 Kč. 

Kolekce má název „The Refined Rebel“ a obsahuje prvky rocku, diskoték a punku ze 70. let. Velkou inspirací pro tuto kolekci byl taky genderově nevyhraněný vkus Davida Bowieho. Klíčovými kousky kolekce jsou sytě modrý oblek se zúženým pasem, robustní recyklovaný šedý kabát z italské vlny, který právě Ivanu nejvíce okouzlil a objemné barevné blůzy s volány z recyklovaného polyesteru.

Triko H&M STUDIO, 899 Kč. Pletená vesta s aplikacemi, H&M STUDIO, 3999 Kč. Kožené kalhoty, H&M STUDIO, 4999 Kč. 

Celá kolekce je o dost barevnější než nosím, ale stylově mi sedí a baví mě! 

Sako, H&M STUDIO, 4499 Kč. Kalhoty, H&M STUDIO, 2499 Kč. Kožené sandály, H&M STUDIO, 2999 Kč.

H&M Studio kolekce se zaměřila na skvělé materiály, patří mezi ně recyklovaná italská vlna prvotřídní kvality, kůže nebo třpytivý a velice efektivní Lurex. Celá kolekce je určená pro ty, kteří se nebojí být sami sebou a bude k prodeji 24. 9. pouze online na hm.com.

Barevný rolák, H&M STUDIO, 999 Kč. Vlněný kabát, H&M STUDIO, 5999 Kč. Spona, H&M STUDIO, 949 Kč.

ROUTINE IVANA MENTLOVÁ H&M STUDIO KOLEKCE: 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu