Rethink your style BY PERWOLL & SYOSS

Přemýšlet nad oblečením jinak. Víc zodpovědně. Změnit styl či své nákupní zvyklosti. K tomu všemu bude inspirovat exkluzivní módní show RETHINK YOUR STYLE by Perwoll & Syoss v květnu v Praze.
komerční článek
——
20. dubna 2023

RETHINK YOUR STYLE

Budoucnost, kterou tvoříme dnes. A spíše než velkými činy ji tvoříme svými každodenními rozhodnutími. Projekt Rethink Fashion inspiruje k nákupům s rozmyslem a vědomému budování šatníku. Originální show představí vize české módy: kolekci upcyklovaných modelů z vintage oblečení, vysoce kvalitní nadčasovou módu přední české návrhářky Zuzany Kubíčkové, tvorbu talentovaného slovenského designéra Borise Krále.

ZÁŘIVÁ KORUNA KRÁSY SYOSS

Vlasy jsou mocným symbolem i zdrojem našich fantazií a také nejlepším módním doplňkem. S dokonalými vlasy a účesem budeme totiž vždycky vypadat skvěle. Nová řada vlasové péče Oleo Intense pečuje o vlasy pomocí směsí čtyř lehkých, ale výživných japonských olejů – květ tsubaki, shiso, tamanu a sakurový olej. Šampon, balzám, intenzivní balzám a oplachová péče zanechají vlasy dokonale hebké a lesklé bez nejmenšího pocitu zatížení a mastnoty.

DÉLE JAKO NOVÉ S PERWOLL RENEW

Udržitelná cesta vám přinese radost jak z kvality, tak originality vašeho oblečení. Jak si tuto radost uchovat co nejdéle? Péče o vaše oděvy – a konkrétně pak praní – hraje v kontextu udržitelnosti klíčovou roli. Správné praní významně prodlouží životnost a původní kvalitu oblečení. Inovované složení pracího prostředku Perwoll Renew obnovuje zářivost barev, renovuje a posiluje vlákna a chrání je před dalším poškozením. Pere šetrně i při nízkých teplotách a je vhodný pro všechny druhy látek včetně jemných tkanin.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu