Připravte se na perfektní žádost o ruku

Žádost o ruku je krásný romantický moment v životě dvou zamilovaných. Je ale třeba myslet na mnoho věcí... Kde otázku položíte? Jaký prsten zvolíte? Máme pro vás menší inspiraci.
Lucie Švábenská
——
16. února 2022

Foto: Shutterstock

Sice je již po oficiálním svátku lásky, Valentýnu, ale to vůbec nic neznamená. Ba naopak, žádost o ruku kdykoliv jindy než právě 14. února může většinu lidí potěšit ještě mnohem více. Neváhejte tedy, a pokud jste již potkali lásku svého života, nasaďte jí prsten a už se jí nevzdávejte! 

Znám tě jako své boty

Jestliže jste našli svou souzenou druhou polovičku a plánujete to stvrdit prstenem, pozor, není to jen a pouze o něm. Pamatujte na to, že žádost jako taková říká mnoho o tom, jak moc znáte druhou osobu. Bude tou nejlepší volbou veřejně položená otázka v restauraci? Nebo někde v soukromí na pikniku? Či v pohodlí a teple domova? To, jak tento významný okamžik prožijete, není radno podcenit. A pokud jste z položení této otázky nervózní, nechte věci plynout. Uvidíte, že poznáte ten pravý moment. 

Prsten jako pro princeznu, dědictví, nebo minimalismus?

To samé platí při výběru prstenu. Jeho styl by měl odpovídat tomu, co vaše láska preferuje. Zamyslete se nad tím proto pozorně, a jestli si nejste jistí, klidně zkuste nenápadně vyzvídat... Když půjdete kolem klenotnictví, při prohlížení časopisu a internetu nebo rozebíráním, jaké prsteny zvolily slavné osobnosti či vaši přátelé. Prozradí vám to alespoň trochu styl a vkus, na který byste se měli zaměřit. 

Který to nakonec bude? 

Podívejte se na klenoty vybraných celebrit: 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu