Přejete si na léto plavky od Kim Kardashian?

Vaše přání bylo vyslyšeno! Skims představí již tento pátek novou beachwear kolekci, která jistě bude během pár vteřin beznadějně vyprodaná. Pokud tedy toužíte po svůdných křivkách ala Kim K., buďte ve střehu!
Tatiana Urbanová
——
16. března 2022

Foto: archiv Instagramu @kimkardashian

Kim Kardashian ušla od založení své značky Skims dlouhou cestu. Během několika let úspěšně propagovala do té doby nudný shapewear, spolupracovala s luxusním módním domem Fendi a vybavila tým USA na olympijské hry. Také se jí povedlo získat legii opravdu věrných příznivců. Podle aktuálních zpráv má její impérium nyní hodnotu neuvěřitelných 3,2 miliony dolarů a stal se z něj doslova kult. Tato populární diva se ovšem nechystá usnout na vavřínech a jejím dalším krokem je kombinovatelný systém minimalistických plavek, který na svém Instagramu teasuje již několik měsíců. 

Poté co začala hvězda reality show zveřejňovat nenápadně nápadné fotky z pláže, bazénu a své cesty na Bahamy, rozběhly se mezi jejími fanoušky spekulace o tom, že nová kolekce plavek musí být na spadnutí. A nemýlili se. „Vím, že si ji naši zákazníci přejí již tak dlouho,“ uvedla Kim v tiskové zprávě. „Dali jsme si opravdu záležet na tom, abychom jim dokázali nabídnout nejlepší řešení. Nákup plavek by měl být zábavný a snadný, a přesto se ho tolik žen obává. Chtěla jsem to změnit a co nejvíce tento proces zjednodušit tím, že jim poskytnu kompletní šatník do vody i mimo ni.“

Zprávu o této novince oficiálně rozšířila samozřejmě Kim a jak jinak než přes svůj nejoblíbenější kanál – Instagram. Sdílela fotografie, které upřímně zaujaly nejen její followery, ale i zapřisáhlé minimalisty, kteří s Kardashians běžně krok nedrží. Jde totiž o kousky, které jsou s velkou precizností zaměřené na střih, pohodlí a zdají se být opravdu všestranné. Obnáší vlastně vše, co byste od perfektního swimwearu očekávali, pokud nepočítáte materiál. Abyste si jej mohli osahat, budete muset počkat do tohoto pátku 18. března, kdy bude kolekce k dostání na webu Skims.com. V nabídce by se mělo objevit 19 různých plavkových stylů v sedmi barevných provedeních – jak známe značku, půjde především o nude a další skvěle nevtíravé odstíny pro extrovertní typy i pro ty skromnější a stydlivější.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu