Outfity na léto ve městě

Vypadá to, že léto je konečně tady a summer in the city dokáže být někdy hodně náročné. I proto je důležité se správně obléct.
Tereza Spilková
——
8. června 2021

Foto: archiv Instagramu @pernilleteisbaek

Co na sebe do nevyzpytatelného počasí už víte. Co když se ale předpovědi meteorologů nenaplní a teploty budou pro změnu rekordní? My si horké počasí užíváme, pokud ho tedy můžeme strávit na nějakém příjemném místě. Pokud ale tropické dny prožíváme v centru města, zase taková zábava to není. Vyřizovat celý den pracovní schůzky, pochůzky a večer ještě zvládnout náplavku s přáteli? Vypadat svěže a upraveně, i když se co pět minut potíte, je umění. Zvolit správné oblečení, střihy a materiály je tak zcela zásadní. 

My víme, jaké výzvy dokáže letní město na člověka připravit. Been there, done that. Pokud se chcete celý den cítit dobře, je zásadní vybrat si oblečení z přírodních materiálů. Střih je v horkém počasí také důležitější než přes zimu. Vše vám musí dokonale a pohodlně sedět. Moc těsné tričko nebo sukně dokážou v horku pořádně potrápit. Letní garderoba je tak v lecčems dost specifická a rozhodně má smysl se zamyslet nad každým kouskem oblečení, který plánujete nosit. Nepohodlí se totiž v horku toleruje jen těžko. Proveďte inventuru a nechte si jen to, čím si budete stoprocentně jistá. 

Jaké outfity nás budou zachraňovat letos v létě? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu