New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Osvojte si styl Marie von Behrens-Felipe

Jak udělat i ten nejminimalističtější šatník zajímavým a zábavným? Inspirujte se jednou z nejvýraznějších módních influencerek Instagramu – Marií von Behrens-Felipe. Módu si můžete užít, třebaže nejraději nosíte černou, bílou a tmavě modrou.
Tereza Spilková
——
13. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @mvb

Na první pohled by se mohlo zdát, že Marie vlastně obléká vcelku nudné kombinace. Stačí však jeden delší pohled a hned je vám jasné, že se koukáte na nadčasovou módní ikonu. Jak to stylová Němka dělá a jaké triky od ní můžete okoukat i vy?

Marie především ví, co jí sluší a v čem se cítí nejlépe. Příliš neexperimentuje. Ale díky tomu, že má její šatník jasnou estetickou linku, do něho i extravagantní kousek mimo její styl bez problémů zapadne. Dalším důležitým faktorem je, že si velmi pečlivě vybírá a kvalita je pro ni nad kvantitou. Pokud máte ve skříni jen samé modré kalhoty a bílá trička, ať jsou opravdu kvalitní a skvěle ušitá. Budou vypadat dobře i po desítkách nošení a vydrží, takže nebudete muset stále shánět náhradu. 

Také ráda opakuje osvědčené formule, které jen pokaždé doplní zajímavými detaily a doplňky. Bílou kabelkou, výrazným páskem, atypickými botami, kšiltovkou. Když je vše ve vašem šatníku vzájemně snadno kombinovatelné, můžete si více vyhrát. Navíc ani výrazné experimenty nebudou působit mimo a nebudete se v nich cítit nepatřičně. Právě naopak, budou jako svěží vítr, a o to více si je užijete. Jednoduše řečeno, naplňte šatník tím nejlepším, co najdete, nedělejte unáhlené nákupy a zůstaňte věrní tomu, co vám lichotí. Když bude celý váš ansámbl koherentní, bude se vám také mnohem snadněji nakupovat a nebudete mít nutkání utrácet za věci, které si nakonec obléknete jen párkrát. 

Jak na šatník podle MVB? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu