Osvojte si styl Marie von Behrens-Felipe

Jak udělat i ten nejminimalističtější šatník zajímavým a zábavným? Inspirujte se jednou z nejvýraznějších módních influencerek Instagramu – Marií von Behrens-Felipe. Módu si můžete užít, třebaže nejraději nosíte černou, bílou a tmavě modrou.
Tereza Spilková
——
13. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @mvb

Na první pohled by se mohlo zdát, že Marie vlastně obléká vcelku nudné kombinace. Stačí však jeden delší pohled a hned je vám jasné, že se koukáte na nadčasovou módní ikonu. Jak to stylová Němka dělá a jaké triky od ní můžete okoukat i vy?

Marie především ví, co jí sluší a v čem se cítí nejlépe. Příliš neexperimentuje. Ale díky tomu, že má její šatník jasnou estetickou linku, do něho i extravagantní kousek mimo její styl bez problémů zapadne. Dalším důležitým faktorem je, že si velmi pečlivě vybírá a kvalita je pro ni nad kvantitou. Pokud máte ve skříni jen samé modré kalhoty a bílá trička, ať jsou opravdu kvalitní a skvěle ušitá. Budou vypadat dobře i po desítkách nošení a vydrží, takže nebudete muset stále shánět náhradu. 

Také ráda opakuje osvědčené formule, které jen pokaždé doplní zajímavými detaily a doplňky. Bílou kabelkou, výrazným páskem, atypickými botami, kšiltovkou. Když je vše ve vašem šatníku vzájemně snadno kombinovatelné, můžete si více vyhrát. Navíc ani výrazné experimenty nebudou působit mimo a nebudete se v nich cítit nepatřičně. Právě naopak, budou jako svěží vítr, a o to více si je užijete. Jednoduše řečeno, naplňte šatník tím nejlepším, co najdete, nedělejte unáhlené nákupy a zůstaňte věrní tomu, co vám lichotí. Když bude celý váš ansámbl koherentní, bude se vám také mnohem snadněji nakupovat a nebudete mít nutkání utrácet za věci, které si nakonec obléknete jen párkrát. 

Jak na šatník podle MVB? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu