Oslavte měsíc lásky s novou módní isnpirací a Zalandem

Zalando oslavuje nadcházející měsíc lásky přehlídkou jarních módních stylů a spolu se známými osobnostmi oslavuje skutečnou lásku.
komerční článek
——
9. května 2023

Zalando

Inspirace k tradicím

Protože Zalando ctí české tradice a touží opět oprášit jejich význam, představuje sérii fotografií se známými osobnostmi, z nichž každá zprostředkovává úhel pohledu na lásku po svém. Díky tomuto krásnému projektu tak můžeme na vzniklých fotografiích vidět lásku k rodičům, přátelům, partnerům, domácím mazlíčkům ale i k sobě samým.

Osobnosti oslavující lásku

A na které známé tváře se můžeme na fotografiích těšit? Na módní ikonu a influencerku Moniku Marešovou a její maminku Helenu Harabinovou, influencerku Annu Šulcovou a jejího přítele, hokejistu Vladislava Houšku, rozhlasového a televizního moderátora Jana Musila s manželem Jakubem Garethem, rappera Paulieho Garanda s přáteli Jakubem Králíkem a Tomášem Rotschedlem, influencerku Teri Hodanovou se svým psem Fínou a Bé Hu Nguyen, která ztělesňuje sebelásku.

Outfity pro každou příležitost

Zamilujte se do květnové edice plné osvěžujících barev, jarních kousků a vzdušných materiálů. Ať už zvolíte rafinovanou eleganci nebo nejaktuálnější módní trendy, na Zalandu vždy najdete to, co hledáte - od cenově dostupné po prémiovou módu. Objevte tisíce značek, které si získají vaše srdce a naplňte máj láskyplnými okamžiky se svými blízkými. Inspirujte se Zalando influencery a vyjádřete lásku svým blízkým láskyplným gestem ve vašem stylu. Láska a Zalando - to je zkrátka spojení, které spolu dokonale funguje. Tak tedy na lásku a na Zalando!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu