Nechte se oslnit barvami a třpytem nejnovější kolekce Tiffany & Co.

Šperkařský dům Tiffany & Co. přichází s novou kolekcí inspirovanou krásami přírody. Zářivě zbarvené diamanty a překvapivé kombinace. To je Blue Book: Colors of Nature.
Lucie Švábenská
——
15. července 2021

Foto: archiv Tiffany & Co.

Blýskavá záře. Syté barvy. Šperky jsou ztělesněním mnohého. Každý styl, každý brus, každá barva a kvalita něco symbolizuje a jejich výběr, ačkoliv se nám mnohdy může zdát opak, není vůbec náhodný. Každého z nás přitahuje určitý druh šperků, a pokud u vás vítězí bezkonkurenční kvalita, jedinečný design, dokonalé zpracování, vysoký lesk a jedinečné barvy, neměla by vám uniknout nová kolekce ikonického šperkařského domu Tiffany & Co. Značka známá pro svou jedinečnou modrou krabičku přichází se zcela novou kolekcí s názvem Blue Book: Colors of Nature, která se nepodobá žádné předchozí, a slibujeme vám, že vás zcela pohltí. 

Tato kolekce vysokého šperkařství vyniká zářivými barvami a doslova představuje kaleidoskop barevných drahokamů ve výjimečných designech oslavujících každodenní krásu světa kolem nás. Již název Colors of Nature prozrazuje inspiraci pestrou přírodou – barevnou krajinou, azurově modrým mořem a pastelovými barvami zářícími na letní obloze. Tyto syté barvy drahých kamenů jsou ztělesněním ducha kolekce, příběhu utvářeného miliony let, zpracovaného v rukou umělců z diamantového království Tiffany & Co.

Zářivě zbarvené diamanty jsou navíc aranžované do překvapivých kombinací, z nichž některé jsou v estetice high jewelry využívány jen zřídka. Tiffany & Co. se neustále snaží posouvat hranice v oblasti inovací pomocí kombinování mistrnného zpracování s novými technologickými možnostmi. A to se zde zas a znovu povedlo. 

Colors of Nature prezentuje myšlenku, že výjimečný design by neměl být vyhrazen pouze pro výjimečné příležitosti. Tato nová kolekce Tiffany & Co. vytváří svět vzrušujících odstínů odrážejících dynamiku života ve čtyřech elementech: pevnina, moře, nebe a Země, a je oslavou barevné rozmanitosti přírody, revoluční inovace a variabilního designu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu