Milan Fashion Week FW22 dnes startuje a my budeme u toho! A co vy?

Dnes startuje již třetí ze čtyř ústředních týdnů módy celého světa a Harper’s Bazaar bude u toho! Vydáváme se přímo do Milána a vás zveme s sebou!
Redakce Harper's Bazaaru
——
23. února 2022

Foto: IMAXtree

Dolce & Gabbana, Max Mara, Fendi a další... to je pouze malý výčet toho, co pro nás chystá milánský týden módy. Jak je již zvykem, jistě přinese mnoho glamouru, elegance, ale i provokativnosti, a především italského šarmu. Miláno a Itálie samotná je domovem nespočtu velkých i menších módních domů a značek, je tedy logické, že jeden ze čtyř hlavních týdnů módy je i zde. Na místě, kde se to módní historií, tradicí a inspirací jen hemží. Milan Fashon Week startuje právě dnes a my budeme u toho! Buďte tam díky nám i vy. Jak to? 

Program je pestrý

Přehlídky, gala večeře, re-see, showroomy, to vše a mnohem více navštívíme během následujících dní v rámci milánského týdne módy, a zveme vás, abyste u toho byli s námi. Zajímá vás, jaké to asi je, být na milánském fashion weeku? Zúčastnit se přehlídky Dolce & Gabbana nebo si zblízka prohlédnout mezi prvními novou Prada či Versace kolekci? Nejen to vám během následujících dní na našem Instagramu a zde na webových stránkách Harper’s Bazaaru povíme, konkrétně naše online content editorka Lucie Švábenská. Ta se do Milána za redakci vydává a vezme nás s sebou všude tam, kam to jen půjde. A navíc se s námi podělí o backstage zážitky, co vy na to? 

Těšíme se, že u toho budete s námi na obou online platformách. Již dnes můžete na Instagramu Harper’s Bazaaru čekat záznam prvních momentů a akcí na Milan Fashion Week pro sezonu FW22. Co myslíte, co nás asi dnes čeká? Budete u toho s námi? My věříme, že ano. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu