Levi’s představuje kolekci jaro/léto 2022, která je plná barev, pohodlí i stylu

Zima nás sice ještě zdaleka neopustila, ale pokud také patříte mezi nedočkavce prvních jarních dnů, prohlédněte si zatím novou kolekci značky Levi’s. Ta si pro jaro/léto připravila kvalitní materiály, nové střihy, pohodlí i styl.
Lucie Švábenská
——
13. ledna 2022

Foto: archiv značky

Zima už se nám může zdát poněkud dlouhá, minimálně těm, kteří ji nemají tak úplně v lásce. To ale postupně začínají napravovat zveřejňované kampaně a kolekce na jaro/léto 2022. Alespoň vidina toho, na co se můžeme těšit hned, jak se o pár stupňů oteplí a nás začnou zahřívat sluneční paprsky. 

S kolekcí na nadcházející sezonu už přišel i Levi’s, který slibuje mnohé. Jedno je však jasné, nudit se rozhodně nebudeme, ať už si v jejich kouscích budete užívat domácí pohodu, nebo zažívat různá dobrodružství s přáteli a rodinou. Pohodlné střihy, příjemné látky a nenucená sofistikovanost. To, včetně barevnosti a optimismu, bude z kolekce jaro/léto značky Levi’s cítit na míle daleko. 

Módní průmysl sice přichází s novinkami, velmi často však inspirace pochází z historie. V tomto případě konkrétně ze 70. let, ale zároveň se silnou příměsí estetiky let devadesátých. Ty přidaly střihům uvolněnost, kterou vyhledává mnoho z nás a je jedním z trendů na rok 2022. 

Balanc v dámských skříních

Dámy se můžou těšit jak na zmíněné volnější střihy, především v rámci spodních kousků, ale zároveň budou moci působit i sexy s pomocí topů, které umožňují trochu větší odhalení kůže. Co že vám to připomíná? Ano, právě devadesátky! Levi’s je znám především neformálními kousky, kterých zde najdete nespočet, ale zároveň budou natolik kombinovatelné, že si je užijete jak u domácího lenošení, tak u pestrého života kdekoliv venku. 

Spojte dohromady krásu se svobodou sebevyjádření. Statement kouskem jsou jednoznačně slavné džíny 501 z 90. let, které si v této kolekci vysloužily novou interpretaci. Oproti tradičnímu modelu jsou volnější v okolí boků a v nohavicích, aniž by však byly neforemné. Na těle si sednou lehce pod pasem a nabídnou možnost si je buď lehce vytáhnout nahoru, nebo naopak dolů. Záleží jen na vás, jakou variantu zvolíte. Vybírat budete moci mezi několika sepranými odstíny, které jim dodávají krásné vintage kouzlo. 

Kromě denimu nechybí ani poslední dobou více oblíbené teplákové soupravy. Konkrétně tepláky z řady Levi’s Red Tab (ušité z francouzské froté terry tkaniny, která má vysokou gramáž), jenž vám zaručí pohodlí i pozornost v ulicích města. Ani zde nebude chybět oblíbený oversized look. 

Funkčnost a neformálnost pro pány

Pánská kolekce jaro/léto 2022 se soustředí především na střed módních trendů, funkčnosti oblečení a zároveň uvolněnější a neformální střihy. I zde byla inspirace 90. léty, ale také těmi osmdesátými. Klasické 501 džíny či ještě volnější kalhoty (případně naopak zúžené 501 Taper) a k tomu oversized trika – to bude pánská uniforma od značky Levi’s na další sezonu. 

Důležitá ale bude především všestrannost. Kromě džínů kolekce nabídne také chino kalhoty a i zde Red Tab teplákovky, ve kterých budete moci hezky ladit! Rozšíření se dočkají řady Levi’s XX Chino o modely Slim Taper, Standard Taper, Relaxed Taper a Classic Straight. Všechny s barevným zakončením, které nestárne. 

Další krok k udržitelnosti s Levi’s Fresh

Jak už jistě víte, udržitelnost hýbe i světem módy a velmi se na ni zaměřuje právě značka Levi’s, jež hledá nové technologické možnosti, které by při výrobě snížily objem chemikálií. Ani tentokrát tedy nezůstali pozadu, ba naopak. S novou kolekcí Levi’s Fresh dávají důraz na používání přírodních barviv a šetrnějších barvicích metod. Tato nová technika kouzlí s krásnými pastelovými odstíny oranžové, levandulové, růžové a žluté. 

„Pro jaro jsme se pokusili předpovědět budoucnost, aniž bychom v současném stavu mohli vědět, co nám přinese. Vzali jsme tak to nejlepší, co jsme se v průběhu minulého roku naučili, a spojili jsme to s očekáváními, které máme se znovuobjevováním světa. Tím vznikly kolekce, které propojily to nejkvalitnější z času tráveného doma s radostí při objevování všeho venku. Pohodlí, které ale vypadá skvěle, ať už jste kdekoliv na světě,“ popisuje Jill Guenza, viceprezidentka sekce Design for Women’s Apparel ve společnosti Levi’s, Strauss & Co.

V prodeji ve všech prodejnách Levi’s. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu