New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Kolekce B.zero1 Rock značky Bvlgari se rozrostla o další dechberoucí kousky

Italský dům Bulgari představuje jeden skvost za druhým a nyní jsou to nové kousky v kolekci B.zero1 Rock. Který bude ten váš?
komerční článek
——
10. listopadu 2021

Foto: archiv Bulgari

Značku Bulgari, jež je spjata s Římem, není třeba dlouze představovat, ať už se v módě a šperkařském světě pohybujete, či nikoli. To samé platí o krásné kolekci, kterou značka poprvé představila v roce 1999 a která je inspirována liniemi římského Kolosea. B.zero1 je ztělesněním inklinace značky Bulgari k budoucnosti a inovacím. Je symbolem sebevyjádření a charakteru, inspirací a dílem skutečných vizionářů.

Svůdnost a jedinečnost kolekce B.zero1 Rock

Kolekce prošla různými updaty a ten poslední se konal v roce 2020, kdy světlo světa spatřila úžasná kolekce B.zero1 Rock, s jádrem pokrytým cvoky. Porušování pravidel. Boření zavedeného řádu. Inovace formou kreativity a představivosti inspirované 2700 lety tradice římského umění a architektury – tradice, která nemá na světě obdoby. 

V tomto směru značka nadále pokračuje a stejně tak dobrodružství silného a nezkrotného ducha B.zero1 Rock. Tato kolekce je inspirovaná legendárním „obojkem“ Bulgari Tubogas s cvočky z osmdesátých let. Odvážné spirálové linie původního designu B.zero1, inspirované kruhovým půdorysem římského Kolosea, se potkávají s odvážnou a lehce nervózní geometrií cvočků.

B.zero1 Rock, představujcí styl nové generace luxusních unisex šperků, se chlubí stylem, za nímž se budou všichni otáčet pro jeho jedinečnou osobnost a individualitu. Je určen ženám a mužům, kteří chtějí vyslat signál o své nezávislosti, síle a odvaze. Rebelští rockerové, nezávislí myslitelé, života si užívající hédonisté…

Ikonické detaily dělají celek

Bulgari kombinuje nadčasové žluté zlato s úchvatnými diamanty a experimentuje s technologií vstřikování černé keramiky do okrajů ve verzi z růžového zlata s vyrytým dvojitým logem Bulgari, které představuje charakteristický prvek obklopující ocvočkované srdce B.zero1 Rock.

Ikonickým kouskem je prsten, který existuje hned ve dvou verzích, ale v nabídce jsou i přívěsky s novými a geometrickými řetízky, náramky a náušnice, které také vykreslují disruptivní a odvážný obraz B.zero1 Rock.

Co kolekce přináší nového? 

B.zero1 Rock představuje novou perspektivu sebevyjádření a upevňuje svou pozici stylové ikony individuality a neohroženého ducha. Na scénu totiž přichází šest nových kousků.

Mezi novinkami kolekce je působivý náhrdelník z 18karátového bílého zlata, který je se 7,2 karáty dosud nejhodnotnějším šperkem z rodiny B.zero1 Rock. Náhrdelník je nebývalou kombinací poutavého designu, úžasného šperkařského umění a neodolatelné všestrannosti. Zdobí jej originální motiv řetězu, každý z jeho článků předvádí osobitý styl ikonického prstenu a jeho oblé, odvážné tvary. Také proporce jsou věrné prstenu – jako by každý z elementů byl měrnou jednotkou B.zero1. Zlatý náhrdelník ve formě řetězu je ódou na inovativní šperkařský design a sofistikované řemeslné zpracování. Je složený z jednotlivých modulů, každý z nich je tvořen třemi ručně osazenými a sestavenými prvky. Šperk představuje unikátní spojení industriálního designu a legendárního know-how šperkařského domu Bulgari. Navíc nabízí tři různé možnosti nošení – s přívěskem, nebo bez a s doplňkovým tenkým 18karátovým řetízkem z bílého zlata, který je součástí šperku a lze na něj navléknout kulatý přívěsek.

To však zdaleka není všechno. Nepřehlédnutelný půvab stylizovaného řetězu se objevuje také u náhrdelníku z 18karátového růžového zlata s přívěskem s atraktivními detaily z černé keramiky na okraji. Neméně půvabná je verze z 18karátového žlutého zlata osazená diamantovými cvočky na krajích. Na centrálním pásku obou přívěsků samozřejmě nesmí chybět cvočky typické pro linii B.zero1 Rock.

Osobitý styl se opakuje u sladěných prstenů z 18karátového zlata, které doplňuje náramek z 18karátového růžového zlata se cvočky, rámovanými detaily z černé keramiky. Jste-li zastáncem vrstvení, tento kousek je přesně pro vás.

Stejně okouzlující kampaň Magnifica

Kolekci samozřejmě doplňuje nádherná kampaň s názvem Magnifica, která byla odhalena na konci června. Nejnovější kousky z kolekce v ní předvádí hollywoodská hvězda Zendaya a členka celosvětově oblíbené hudební skupiny Blackpink Lisa. 

Více se o kolekci a značce Bulgari dozvíte v obchodě (Pařížská 13, 110 00 Josefov) či zde

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu