Jedinečné spojení značky Adidas a série filmů Sám doma

Také si neumíte představit vánoční období bez dobrodružství Kevina McCallistera? My také ne a očividně ani Adidas!
Lucie Švábenská
——
10. prosince 2021

Foto: archiv značky

Nevíme, jak vy, ale my si Vánoce bez série filmů Sám doma a dobrodružství Kevina McCallistera a „mokrých banditů” Harryho a Marva představit zkrátka neumíme. A kolikrát si čekání na další adventní čas zkrátíme tímto kultovním filmem i během roku. Je to prostě klasika. A v tomto prosinci jí vzdává hold právě Adidas Originals. 

Jestli jste pravými fanoušky, tak si jistě pamatujete, že Kevin v prvním díle Sám doma nosil červeno-bílé tenisky Forum značky Adidas. Ty legendární značka a ikonické filmové studio jemně upravili a vytvořili speciální limitovanou edici tohoto kultovního modelu.

Nový limitovaný design odkazuje na Kevinovo dobrodružství hned několika detaily. Krémově bílý kožený svršek doplňují červené akcenty a napodobeniny spálenin, které připomínají slavnou scénu s ohněm. Následně svrchní pásek s roztrženou částí na přední straně odhaluje logo Adidas, na spodní nese slavnou hlášku „This is my house, I have to defend it“ (To je můj dům a já ho musím ochránit) a jazyk boty je ozdoben logem filmu.

Autoři nezapomněli ani na scénu, kdy se banditi snaží dostat do domu a jeden z nich si kvůli nažhavené kouli u dveří vypálí do dlaně ikonické písmeno M. Jej připomíná detail umístěný nad patou. Celkový vánoční design doplňují gumové přívěsky na klíče ve stylu Sám doma, kovové ozdoby na tkaničkách, které nenápadně odkazují na klíčové momenty filmu, a tři náhradní stélky zdobené potisky s motivy z filmu.

Pravý fanoušek této vánoční klasiky si nový limitovaný model tenisek Forum jistě nenechá ujít. Jestli mezi ně patříte, označte si v kalendáři datum 11. prosince 2021, kdy se jejich prodej celosvětově spustí na adidas.cz/forum_home_alone

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu