Jaké šortky si pořídit na letošní sezonu?

Počasí je sice stále trochu aprílové, ale věříme, že teplé dny plné pouze slunečních paprsků jsou už za dveřmi. Tak na ně řádně připravme i náš šatník. I zarytým odpůrcům kraťasů bude letos nad trendy šortkami slabo. V tom nejlepším smyslu slova.
Tereza Spilková
——
1. června 2021

Foto: archiv Instagramu @pernilleteisbaek

Krátké, kratší, úplně nejkratší. Šortky jsou letos hrdiny jara i léta. Získaly totiž řadu nových podob a už nejsou ani náhodou tím, čím byly dříve. Navíc je mezi nimi mnoho stylů, které můžete obléct i v chladnějších dnech se silonkami. Vaše nohy nezdeformují do podivných sloupců (či jakkoli chcete výsledek rovnice normální nohy + špatný střih šortek nazvat), ale podpoří je a vystaví všechny jejich silné stránky na odiv. Ať už vyberete ty upnuté džínové nebo ultrakrátké z kůže či sametu, neuděláte chybu. Všechny mají jít především naproti vaší postavě a vašim potřebám. 

Ty na tělo mohou končit přesně tam, kde vám to bude příjemné, a ty super krátké zase můžete doplnit dlouhým sakem a silonkami mnoha vzorů a barev. Takže i pokud nohy nepovažujete za svou největší devízu, nové šortky předvedou taková kouzla, že se jich nebudete chtít vzdát. 

Jaké šortky letos zkrátka musíte přidat do svého repertoáru? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu