New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Iris Apfel slaví 100. narozeniny exkluzivní kolekcí a spoluprací se značkou H&M

Inspirativní módní ikona Iris Apfel zas a znovu překvapuje, tentokrát jedinečným spojením se značkou H&M. Přidejte se k oslavám 100 let života plného stylu a inspirace.
Lucie Švábenská
——
10. září 2021

Foto: archiv Iris Apfel x H&M

Bláznivá, stylová a módní. I taková je ikona Iris Apfel, která 29. srpna oslavila kouzelných 100 let! Iris je podnikatelka, dekoratérka interiérů, módní návrhářka a také samozřejmě ikona známá pro svůj jedinečný styl, díky kterému je již po celá desetiletí obrovskou inspirací pro módní nadšence i lidi, kteří si s chutí užívají života. Její divoká individualita a odvážné módní kreace jsou pro její osobu zkrátka charakteristické. U Iris navíc nejde o kreace sestavené pouze z luxusních značek, ale také věcí dostupných naprosto každému. Zastává názor, že styl a inspirace můžou pocházet odkudkoli a od kohokoli, bez ohledu na cenu. Navíc Irisin elán a energie do života jsou až nakažlivé! I to vám, včetně skvělého módního vkusu, dodá nová kolekce, kterou vytvořila se značkou H&M!

„Iris ztělesňuje osobitý a jedinečný styl – styl, který je jak nádherně okázalý a eklektický, tak zcela nestárnoucí. Ukazuje, o čem móda vskutku je – je to způsob, jak vyjádřit sebe sama, kdo jste, nebo chcete být, a zároveň se při tom bavit. Iris je ve všem, co dělá, neskutečně inspirující,” říká Ann-Sofie Johansson, kreativní poradkyně H&M.

Kolekce je poctou jedinečnému módnímu stylu Iris a jejímu silnému vlivu na módní komunitu. Po dobu 100 let inspirovala lidi k vytváření, oslavování a přijímání jejich vlastního osobního stylu a i nadále je průkopníkem v módním průmyslu. Její barevné kombinace a odvážné doplňky jsou fascinující po celá desetiletí – ztělesňuje to, co znamená být skutečnou ikonou odvážného vkusu. O jedinečnosti to přece jen dnes je a Iris by ji i s nezávislostí mohla učit. 

„Myslím, že značka H&M je báječná a je naprostým průkopníkem ve svém oboru – což miluji! Já taky dělám high fashion za dostupné ceny, což H&M zvládá naprosto famózně,” říká Iris Apfel.

Iris Apfel x H&M řada nabídne širokou škálu produktů. Můžete se těšit například na barevné sety, květinové obleky, víceřadé volánové šaty, zářivě potištěné šaty velmi zajímavých střihů a také originální doplňky, které váš outfit doladí k dokonalosti. 

Navíc jsou všechny materiály recyklovány, nebo získávány udržitelnějším způsobem a každý kousek oblečení či doplněk byly vyrobeny s ohledem na cirkularitu.

Kolekce bude k dispozici začátkem roku 2022 ve vybraných obchodech H&M a online na stránkách značky. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu