Hodina tělocviku v tepové frekvenci dekadence

Hledáte kurz body positivity, který si nepohrává pouze s myšlenkou marnivosti, ale také stanovuje vaši hranici estetiky? Stop right here. Fitness je v módě a luxusní značky nabízí nepřeberné množství sportovních pomůcek, které musíte mít, pokud se vaše posedlost pohybem snoubí s materialistickým chtíčem. Zde je náš výběr.
Tatiana Urbanová
——
28. dubna 2022

Foto: Getty images

Covid přepsal hranice athleisure a sport nám ze života buď naprosto vymizel nebo jsme se do testování možností našeho těla ještě více ponořili. Luxusní brandy v tomto druhém bodě zavětřily novou příležitost a jejich kolekce se tak přestaly omezovat pouze na sportovní a volnočasové oblečení a presáhly mantinely módy.

Dnes tak společnosti jako Louis Vuitton, Chanel, Gucci, Prada, Saint Laurent a mnoho dalších nabízí i fitness pomůcky, jógamatky, basketballové míče, tenisové rakety, ale třeba i lonboardy či surfboardy… To vše v jedinečné kvalitě pod hlavičkou svého monogramu. Že jde o zbytečný rozmar? Možná. Cenové rozpětí těchto jedinečných kousků by tomu nasvědčovalo, avšak kde je poptávka, objeví se zanedlouho i nabídka...

Jestliže jste si již vytvořili domácí rutinu a do fitka se vrátit nehodláte,či jste do svého aktivního života zařadili i venkovní aktivity všeho druhu, zaměřte pozornost především na tyto kousky. Vypadat skvěle je díky nepřeberným možnostem sportovních kolekcí a vaší dokonalé postavě snadné! Avšak necvičilo by se vám s jógamatkou od Jil Sander přece jen o něco lépe a radostněji? Upřímně nám tep zvedá už jen pouhý pohled na ni.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu