Barva roku Very Peri vládne všude, i v oblasti šperků...

...a dokazuje to nová kolekce italské ikony šperkařského průmyslu Roberto Coin.
Lucie Švábenská
——
21. ledna 2022

Foto: archiv značky

Roberto Coin již patří k ikonám šperkařského průmyslu. Estetika tohoto domu je na první pohled rozpoznatelná, včetně jejich inovačního designu založeného na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici. Nyní tento italský šperkařský dům přichází s kolekcí, která hraje především barvou roku 2022, Very Peri. 

Harmonická, inspirující, oživující. Přesně taková je barva pro tento rok a přesně taková je také nová kolekce značky Roberto Coin. Šeříkově fialová barva spojující tóny uklidňující modré a vibrující červené má hlavní zastoupení v nové kolekci Roman Barocco. To díky dechberoucímu ametystu ve spojení s diamanty, růžovými safíry a vrstvenou kombinací korálu a perleti. Jestliže tedy potřebujete šperk, který vám rozzáří den a dodá mu pozitivní nádech, našli jste to, co jste hledali. 

Roman Barocco v odstínech roku 2022

Především ametyst má v této kolekci jedinečnou roli. První design spojuje sluneční kotouče z dvojitě kroucené nitě, charakteristického prvku Coinových šperků, s bílými diamanty. Ametyst zde zaujímá majestátní pozici uprostřed náhrdelníků a náušnic. Šperk, který automaticky přitáhne pozornost, kterou si zaslouží. A vy s ním budete nepřehlédnutelná. 

V druhé kompozici je vidět dokonalá obratnost Coinova týmu. V prstenech a náušnicích z růžového zlata použil vrstvení perleti, korálu a ametystu. Zářivý tandem uzavírá skupina růžových safírů nepřehlédnutelně lemujících tuto rafinovanou trojici.

Odstíny Very Peri se postupně probojovávají do našich domovů i skříní. Nebraňte se a pusťte si tuto pozitivní barvu i do své šperkovnice. Uvidíte, že vám zlepší každý následující den!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu