Answear slaví 10 let!

My v Harper's Bazaaru slavíme s Answear a pořádně si oslavu užíváme. Přinášíme vám inspirativní módní kombinace nejen na narozeniny a večírky, které nás všechny po delší odmlce opět čekají! Napříč celým módním e-shopem jsme našli jedinečné kousky, ale i základní prvky každého šatníku, které se dají navzájem skvěle mixovat a kombinovat.
komerční článek
——
10. května 2021

Foto: Ben Renč

Answear.cz nabízí odpověď na jakoukoliv módní výzvu již 10 let! Spojení módy a doplňků z celého světa přináší na jedno místo. Z pohodlí domova můžete vybírat z více než 350 světoznámých značek a produktů všech stylů, pro všechny příležitosti a všechna roční období. 

VLEVO: Top, Pinko, 3999 KčDžíny, Tory Burch, 6199 Kč; Kabelka Guess, 3699 KčSluneční brýle, Ray-Ban, 3299 Kč. VPRAVO: Top Pinko, 5199 KčDžíny Pepe Jeans, 1999 KčKabelka Patrizia Pepe, 6999 Kč

Answear.LAB

Answear.cz již od roku 2014 vyvíjel svou vlastní značku oblečení Answear.LAB, která vyřeší všechny požadavky, které mají moderní ženy na současnou módu. Do každodenního stylingu tak přináší radost z nových výtvorů, které nabízí ve spolupráci s nezávislými designéry a s aspektem na co největší lokálnost.

Answear za 10 let svého působení získal více jak 50 mezinárodních ocenění!

Jak můžete slavit s Answear.cz vy?

Módní e-shop Answear.cz ve spolupráci se známými značkami Hugo a GUESS připravil narozeninovou limitovanou kolekci. Do oslav se také zapojila značka answear.LAB, která tvoří vlastní kolekce s nezávislými designéry. Pro tuto příležitost vytvořila speciální kolekci s názvem „Dare to dream“. Využijte narozeninovou nabídku 25% slevu na více než 50 tisíc produktů. 

Staňte se zdarma členkami klubu Answear.cz a na dalších nákupech ušetřete až 50 %. Členství nevyžaduje žádné závazky a je vytvořeno z čisté radosti z nakupování.

Podívejte se na video plné narozeninové inspirace: 

Všechny kousky seženete na českém a slovenském módním e-shopu Answear.cz a Answear.sk.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu