10 módních momentů ze seriálu Přátelé, které by obstály i dnes

Nevíte už, co si obléci do kanceláře, na oběd s kolegy nebo na skleničku s přáteli? Inspiraci najdete všude, například i v oblíbeném seriálu Přátelé aneb Rachel, Monica a Phoebe jako vaše letní múzy!
Lucie Švábenská
——
2. června 2021

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Není nikdo, kdo by neznal seriál Přátelé. Díly plné humoru, štěstí, lásky, přátelství a mnoha momentů, na které se nedá zapomenout. Pamatujete například na Rossovy kožené kalhoty? Komu by v hlavě neuvízla komická scénka v koupelně, nemáme pravdu? 

Nyní na tento sitcom všichni vzpomínáme hlavně díky nedávné premiéře Friends: The Reunion, která proběhla minulý týden na HBO a kde se setkaly hlavní hvězdy seriálu – Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer a Lisa Kudrow. Krásné setkání přineslo ohlédnutí za tím nejlepším ze seriálu a zajímavé historky z jeho natáčení, včetně informací, které nás mohly i nemusely šokovat. Nebudeme vám více prozrazovat, povíme vám jediné – rozhodně se na tento doplňující díl podívejte. Ale pozor, následně budete opět pociťovat potřebu pustit si celý seriál Přátelé opět znovu od dílu jedna. My už máme prvních pár za sebou, přiznáváme.

Tento celosvětově známý seriál je ale mnohem více, než se zdá. Najdete v něm i spoustu módní inspirace, kterou vám postupně servírují Rachel, Phoebe i Monica. Móda se sice neustále mění, ale na druhou stranu některé kousky a styly stále zůstávají. Ty nám ukazovaly právě tyto tři dámy. Rachel a její sladěný office-wear, Monica a její um nadčasových monochromních looků nebo Phoebe a její dokonalý bohémský styl. 

Seriál je tak nejen pravidelnou dávkou humoru, ale také módní inspirací i do dnešních dní. Nevěříte? Jen se přesvědčte! 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu