New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Ty nejlepší módní momenty dnešní oslavenkyně a ikony Claudie Schiffer

Německá supermodelka Claudia Schiffer je ikona v mnoha směrech. Při příležitosti jejích narozenin si připomeňme ty nejlepší módní momenty na mole i mimo něj.
Lucie Švábenská
——
25. srpna 2021

Foto: Getty Images

Je pouze několik ikon, které zná každý, přestože se o daný svět nezajímá. Jméno Andy Warhol je natolik ikonické, že ho zná i člověk nezajímající se o umění. Skupinu Queen a jejich nestárnoucí písničky si broukáme všichni, aniž bychom holdovali tomuto hudebnímu žánru. A Claudii Schiffer si po zaznění jejího jména vybaví každý, aniž by se pohyboval ve světě módy a modelingu. Zkrátka patří mězi ikony, které zná celý svět. 

Supermodelka Claudia Schiffer původem pochází z Německa, nyní však žije ve Velké Británii. Claudia je nejen modelka a ikona, ale také matka tří dětí. Navíc před pár lety navrhla kolekci oblečení zveřejněnou na Net-a-Porter a objevila se i v pár filmech jako herečka.

Tato žena mnoha tváří a talentu dnes slaví své 51. narozeniny. Módní inspirací a vzorem krásy začala být již na začátku své kariéry, a to se s postupem času pouze stupňovalo. Minisukně, výstřihy, krátký kardigan, úplety obecně, Chanel, Versace, sexy vzhled à la Bardotka. Během let její styl nabral více „bohemian chic“ směr, nicméně nestárnoucí supermodelka nadále všem outfitům propůjčuje především velkou dávku optimismu. 

Které módní momenty Claudie Schiffer u vás vedou? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu