Netflix již brzy uvede nový dokument ze života Jennifer Lopez

Za svou kariéru dokázala mnohé, a rozhodně ještě nekončí. Nový snímek Halftime přiblíží její cestu ke slávě, nástrahy, které ji na ní potkaly, a nastíní, co ještě plánuje. Protože show must go on! Inspirativní příběh bude mít premiéru již 8. června v rámci Tribeca Film Festivalu a od 14. června bude dostupný na platformě Netflix.
Lucie Švábenská
——
14. dubna 2022

Foto: Getty Images

Po nedávném oznámení zasnoubení s Benem Affleckem nás Jeniffer Lopez překvapila další novinkou – dokumentem o jejím životě. Kariéry, jakou má ona, jen tak někdo nedosáhne. Začala již jako náctiletá a od té doby na sobě a na svém profesním životě každý den pracuje. Brzká rána, pozdní večery. Dřina a odříkání. I to bylo a někdy stále je součástí cesty za hvězdným úspěchem. Je ale vidět, že se to vyplácí. Ze skupinové tanečnice kapely New Kids on the Block se stala megahvězdou, kterou zná každý po celém světě. Od tancování přes herectví až po zpívání. Na kontě úspěchů má také svůj parfém, knihu nebo porotcování v soutěži American Idol. Zapomenout se nedá ani na její vystoupení se Shakirou na Half Time Show v rámci Superbowl. Po určitém čase se dokonce vrátila do beauty světa, a to hned v rámci založení své vlastní značky. JLo se zkrátka před ničím nezastaví.

To dokazuje i zveřejnění informace o chystaném dokumentu Halftime, který dostal výstižný název. Jennifer je totiž aktuálně krásných 52 let, za kterými se v rámci tohoto projektu ohlédne. Také ale nastíní, jak bude vypadat druhá polovina jejího života. Zaměří se na okamžiky svého největšího úspěchu a nejlepší vystoupení, ale i na to, jak se vlastně stala mezinárodní superstar, ke které vzhlíží mnoho žen. A při tom všem vede zároveň úspěšný osobní život s dětmi a snoubencem Benem Affleckem. JLo má vliv, a právě ten se chystá využít více než kdy jindy. 

Oficiální premiéra se bude konat 8. června na Tribeca Film Festivalu, ale hned 14. června jej budete moci zhlédnout na streamovací platformě Netflix. Také se už nemůžete dočkat?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu