Nejlepší halloweenské kostýmy – poznáte, kdo se pod nimi skrývá?

This is Halloween! Připomeňte si nejlepší kostýmy slavných osobností a nechte se inspirovat pro vlastní halloweenský look.
Oli Egler
——
28. října 2022

Foto: Getty Images

Byť se v našich končinách Halloween neslaví tak aktivně jako v anglosaských zemích, mnozí si nenechají ujít příležitost uspořádat kostýmovou party nebo se nějaké zúčastnit. Proč by veškerou legraci měly mít jen děti? Ty sice po jednorázovém koledování přinášejí do domácnosti roční zásoby sladkostí (které se mimochodem záhadně vyčerpají hned první týden v listopadu), ale přece si svou část zábavy mohou užít i dospělí.

Jednou v roce se proto v Americe pořádají ty nejšílenější večírky – hollywoodští herci a velké popstars mají celé týmy maskérů a kostymérů, kteří usilovně pracují na vytvoření toho nejšílenějšího looku, který vzbudí #wow efekt publika a závist ostatních hostů. Největší večírek je vždy pod taktovkou každoroční královny Halloweenu, Heidi Klum. Ta se vždy dokáže změnit naprosto k nepoznání a šokovat tak všechny hosty – ať už se stává Fionou ze Shreka, Jessicou Rabbit, nebo krvelačnou mimozemšťankou, její realistické kostýmy, nad kterými tráví celý její tým dlouhé hodiny, jsou rozhodně hodné Oscara.  Nicméně není jedinou, kdo si dává na svých kostýmech záležet, a tak možná velmi brzy bude muset předat žezlo dál – kdo je ho ale nejvíc hoden?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu