Nejkrásnější róby z 13. ​​ročníku Governors Awards

„Pre-Oscar“ odstartoval letos ve velkém. Zúčastnily se všechny velké hvězdy včetně čerstvých adeptů na zlatou sošku. Komu to slušelo nejvíce?
Alice Filatova
——
21. listopadu 2022

Každoroční slavnostní ceremoniál Akademie filmového umění a věd Governors Awards se považuje za „Pre-Oscars“, kterého se účastní všechny a-list herci a také nejžhavější adepti na hlavní cenu Akademie. Během večera se udělují Oscaři za celoživotní dílo v rámci filmového průmyslu – ty dříve spadali pod hlavní ceremoniál. V posledních letech však bylo rozhodnuto, že tyto ceny mají speciální význam a musí proto dostat samostatný prostor – o jeden „červený koberec“ v roce více? #YesPlease

Ocenění se letos dostalo herci Michaelu J. Foxovi, kterého si lidé budou nejvíce pamatovat coby Martyho z filmu Back to the Future. Druhého Oscara si odesla skladatelka Diane Warren, která napsala hity jako „I Don't Want to Miss a Thing“ pro Aerosmith, „Unbreak My Heart“ pro Toni Braxton nebo „If I Could Turn Back Time“ pro Cher. Dosud měla na kontě neuvěřitelných 13 nominací na Oscara. Třetí sošku si odnesl australský režisér Peter Weir a tvůrce filmů Truman Show, Master and Commander: The Far Side of the World nebo Witness. Poslední cenu získala režisérka nezávislých filmů Euzhan Palcy, mající na kontě spoustu ocenění z mezinárodních filmových festivalů.

Mezi hosty pochopitelně nemohly chybět hvězdy jako Cate Blanchett, Florence Pugh, Jessica Chastain, Olivia Wilde, Robert Downey Jr., Austin Butler, Jennifer Lawrence, Ana de Armas,  Tom Hanks a Rita Wilson nebo Margot Robbie. Komu to slušelo nejvíce? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu