MET GALA 2023: Nejlepší hvězdné looky a momenty

Největší módní událost roku Met Gala 2023 a ikonické fashion momenty jsou zde... V jakých outfitech dorazili pozvaní hosté do Metropolitan Museum of Art's Costume Institute (Metropolitní muzeum umění v New Yorku) a kdo na red carpetu zazářil nejvíce?
Petra Štěpánková
——
2. května 2023

První květnový večer se již tradičně nese ve znamení největší módní události roku – tou je galavečer zahajující novou výstavu Institutu kostýmů Metropolitního muzea umění v New Yorku neboli Met Gala. Okázalé kostýmy hosté na této prestižní události vynášejí již od roku 1948, přičemž od roku 1995 je předsedkyní dohlížející na kompletní fungovaní komise Met Gala Anna Wintour. Ta má také na starost guest list, který se rok co rok plní těmi nejzvučnějšími jmény. Jisté tak je, že se pokaždé na červeném koberci objeví společenská smetánka v podobě těch největších hvězd showbusinessu, sportu, lifestyle a fashion průmyslu.   

Letošní téma Met Gala znělo „Karl Lagerfeld: A Line of Beauty“ a vzdalo tak hold zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi a jeho fenomenálnímu odkazu ve světě módy. Galavečer i navazující výstavu sponzoruje značka Chanel, Fendi a nechybí samozřejmě ani značka Karl Lagerfeld.  

Hostiteli večera byli zpěvačka Dua Lipa, scenáristka Michaela Coel, herečka Penélope Cruz, tenisová star Roger Federer a samozřejmě Anna Wintour. Čestnými předsedy Met Gala pak byli Tom Ford a ředitel Instagramu Adam Mosseri.  

Jak si hvězdní hosté poradili se zadaným dress codem a kdo byl na "červeném koberci" nepřehlédnutelný?

Račte přijmout pozvání do první řady a detailně si prohlédněte dechberoucí outfity, které v mžiku obletěly celý svět.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu