Jak žije španělská modelka a návrhářka Gala Gonzalez? Nahlédli jsme do jejího kreativního domova

Španělská modelka, prominentka, bloggerka a DJka Gala Gonzalez je zároveň zakladatelkou značky AMLUL. Ta se věnuje udržitelnému oblečení, které je navrhováno a vytvářeno ve slunném Španělsku. Kreativita Gale rozhodně nechybí. Je tomu tak i v jejím domově? Díky Westwing jsme měli možnost do něj nakouknout a modelku trochu vyzpovídat. Přesvědčte se sami! 
Lucie Švábenská
——
13. března 2022

Foto: archiv Westwing

Jak byste definovala svůj styl u vás doma?

Myslím, že můj domov se snaží odrážet část mého vnitřního světa, kde se pokouším být uvolněná a v pohodě. Mám ráda teplé barvy, tropické a anglické barevné palety, ale vždy hledám harmonii jako společnou nit.

Jaký je váš oblíbený kus nábytku?

Miluji svou pohovku, Camaleondu od Maria Beliniho, protože je to sběratelský kousek, je originální. Líbí se mi i lampa Ikea z roku 1971.

Jaké materiály máte nejraději při zařizování interiéru? Dřevo, čalounění, vlákna?

Opravdu mám ráda bílé místnosti a dřevo.

Vidíme, že máte otevřený koncept koupelny a ložnice. Jak je integrujete a zároveň odlišujete?

Prostor, kde mají být dveře, je konstruován tak, že když jste v místnosti, vidíte pouze světlo vycházející z koupelny. Zároveň tento prostor, který je plný světla, působí dojmem neustálého proudění vzduchu.

Máte v koupelně klempířské dlaždice, jak jste je začlenili do svého interiéru? Jaké materiály, barvy nebo prvky jsou rozhodující pro vytvoření tohoto typu podlahy?

Pro dosažení harmonie mezi texturami jsem použila prvky s přírodní povrchovou úpravou dřeva, bílé laky, zlaté akcenty a rostliny, které ladí se zelenými obklady.

Jaké je tajemství dobře zdobeného a trendy jídelního stolu? Jaké jsou vaše oblíbené dekorativní doplňky?

Barevné akcenty můžete přidat výběrem nádobí v různých barvách a pohrát si s kombinací zábavných, neodolatelných a jedinečných sklenic. Akcenty můžete přidat pomocí samotného stolu, ale především pomocí nádobí. Mezi mé oblíbené doplňky patří svíčky a keramické svícny.

Vidíme, že vaše jídelna je plná vintage, minimalistických a moderních prvků. Jaké je tajemství kombinace těchto retro kousků (jako jsou židle) s moderním designovým nábytkem?

Znovu je čalounit. Vyberte barvu, která prostor trochu uzavře, ale nebude únavná, poskytne kontrast textur. V tomto případě jsem se rozhodla pro samet, který velmi dobře kontrastuje s metalickou barvou židlí.

Jaké jsou vaše oblíbené dekorace do ložnice? A barvy?

Miluju vtipná čela postele, měla jsem možnost vyrobit si vlastní čelo ze stejné látky, jako je čalounění židlí v obýváku. Stále používám stejnou linii neutrálních barev a hraji si s lahvově zelenou, i když v ložnici musí vždy převládat minimalismus, aby zaručil relaxační prostor.

Chcete také zkrášlit svůj domov? Máme pro vás pár tipů:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu