It’s a BOY!

Zpěvačka Rihanna se stala oficiálně maminkou! Svého prvního potomka s rapperem A$AP Rockym porodila podle TMZ už 13. května v Los Angeles.
Oli Egler
——
19. května 2022

Foto: Getty Images

Instagramové servery nyní prochází zatěžkávací zkouškou pod záplavou srdečných gratulací čerstvým rodičům. Rihanna porodila syna již 13. května v Los Angeles, a byť se fanoušci Googlu stále častěji ptali, kdy má zpěvačka oficiální termín, podařilo se jí radostnou zprávu skrývat ještě několik dní.

Jedná se o prvního potomka Rihanny a A$AP Rockyho, kteří spolu randí od začátku roku 2020. Svůj vztah veřejnosti odhalili v listopadu stejného roku, a již v letošním lednu způsobili srdíčkové tsunami na sociálních sítích po sdílení fotografií Rihanny s odhaleným těhotenským bříškem. O jejím stavu se začalo spekulovat poté, co byla koncem loňského roku stále častěji viděna v oversize oblečení na veřejných akcích. Po oficiálním potvrzení radostné zprávy však již nebylo co skrývat, a Rihanna se vrátila zpět ke svému extravagantnímu stylu. Těhotenská móda pro ni byla velké no-no, a místo zahalování se rozhodla hrdě vystavovat své rostoucí bříško na obdiv. #yesplease

Pár se již několik vyjádřil, jak moc se těší stát rodiči, a mezitím, co A$AP Rocky dle svých slov bude úžasný otec, Rihanna řekla, že bude tak trochu „psycho“.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu