Hollywoodská spojka: Lady Gaga bude novou Harley Quinn a královnu popu ztvární představitelka Anny Delvey

Pakliže jste již viděli Anu de Armas coby Marylin Monroe, tak vás jistě překvapí, že nový Joker bude asi muzikál a že Dannyho parťáky zřejmě čeká další kapitola.
Oli Egler
——
30. června 2022

Foto: Getty Images

Barbie, Ken a Dannyho parťáci

Zatímco sociální sítě zaplavily fotografie Margot Robbie a Ryana Goslinga coby Barbie a Kena, tato dvojice navíc chystá separátně i další projekty – herec již natáčí filmovou adaptaci osmdesátkového seriálu The Fall Guy, kde si zahraje kaskadéra a lovce odměn, a herečka již potvrdila participaci na pokračování Ocean's 11 (Dannyho parťáci). Snímek zřejmě natočí Jay Roach (Austin Powers, Bombshell), vše ostatní je zatím ještě oficiálně v jednání. Že by v rámci dámského remaku se Sandrou Bullock pohřbili producenti Dannyho Oceana zbytečně brzo?

Vévodkyně z Cornwallu a její nová rodina

Emerald Fennell si budete asi nejlépe pamatovat coby Camillu Bowels v seriálu The Crown. V Hollywoodu si však vydobyla své čestné místo díky filmu Promising Young Woman (Nadějná mladá žena) v hlavní roli s Carey Mulligan. Tento snímek Fennell napsala a zrežírovala, a za scénář dokonce získala Oscara. Nyní připravuje projekt Saltburn pojednávající o anglické aristokratické rodině (s čímž má Fennell už jen díky The Crown velké zkušenosti). Hlavní hvězdou nebude nikdo jiný než Rosamund Pike, po jejímž boku se objeví i bývalý přítel Kaii Gerber a hvězda seriálu Euphoria Jacob Elordi.

Zac Efron z lamače dívčích srdcí na wrestlera 

Hudebně nadanou hvězdu High School Musical a The Greatest Showman čeká velká fyzická proměna, jelikož právě podepsal smlouvu na film The Iron Claw, sledující vzestup a pád rodiny Von Erichových – dynastie wrestlerů, která od šedesátých let výrazně ovlivnila tento sport. Efron se snaží jako herec balancovat mezi dramatickými rolemi a odlehčenou romantikou – proto zároveň chystá i novou (zatím nepojmenovanou) komedii na Netflixu, kde spojí síly s Nicole Kidman a Joey King (The Act, The Kissing Booth).

Brad Pitt (skoro) jako Deadpool

Zřejmě jste si všimli, že na internetu již nějakou dobu koluje trailer Bullet Train – akční komedie o pěti zabijácích na palubě jednoho vlaku s podobnou misí, kde si krom Brada Pitta a Sandry Bullock zahráli také Michael Shannon (The Shape of Water) nebo Aaron Taylor-Johnson (Kick-Ass). Už z malé ukázky můžeme vycítit podobnost s Deadpoolem, a není divu – do režisérského křesla totiž usedne David Leitch, který se podílel na snímcích John Wick, Atomic Blonde, Fast & Furious: Hobbs and Shaw nebo právě Deadpool 2.

Lady Gaga jako nová Harley Quinn

Již několik dnů koluje tichá pošta o pokračování velmi úspěšného Jokera, který nejspíš trochu pozmění koncept. Pokud se k vám dostaly zvěsti o tom, že se nejspíš bude jednat o muzikál, tak jste se nepřeslechli. Novou hereckou posilou by se totiž měla stát Lady Gaga. Ta bude zřejmě novou Harley Quinn, kterou v rámci DC Universe hrála Margot Robbie. Film však s touto frenčízou není nijak spojen, a proto mají producenti i (původní) režisér Todd Phillips zcela volné ruce. Vše je zatím v jednání – smlouvy nejsou podepsány a scénář nebyl odhalen, ale budeme doufat, že Batman zpívat nebude.

Lady Emmanuelle Margot

Ihned po premiéře filmu Crimes of the Future na filmovém festivalu v Cannes se Lea Seydoux vrací zpět k natáčení. Nedávno bylo potvrzeno, že se stane novou představitelkou Emmanuelle v anglicky mluvené filmové adaptaci známé erotické novely (Emmanuelle Arsan,1967). Film se tak dočká prvního rebootu od roku 1974, kdy titulní postavu ztvárnila holandská herečka Sylvia Kristel. Krom toho byla potvrzena i účast Seydoux na pokračování snímku Dune v roli lady Margot. Hvězdné obsazení Dune: Part Two se navíc rozšíří také o Christophera Walkena, který ztvární roli císaře Shaddama IV.

Material Girl(s) 

Představitelka Anny Delvey z krátkého seriálu Inventing Anna byla oficiálně potvrzena na roli královny popu. O roli se ucházely také Florence Pugh (Black Widow), Alexa Demie (Euphoria) a Odessa Young (The Staircase). Scénář k životopisnému snímku připraví sama Madonna, která se zároveň chopí i režie. Již v minulosti zpěvačka prohlásila, že všichni, kdo o ní chtěli vytvořit film, byli muži. Rozhodla se proto sama chopit kormidla a vytvořila ryze ženský tým, do kterého již nyní patří spisovatelka Diablo Cody (Juno, Jennifer's body), scenáristka Erin Cressida Wilson (Secretary, The Girl on the Train) a producentka Amy Pascal (Venom, Spider-Man: No Way Home). Bude velká dámská jízda.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu