Za to může ibišek snad…

Přední česká značka ANNA BRANDEJS uvádí svou první, ucelenou řadu přípravků péče o vlasy ROSELLE SHINE.
komerční článek
——
5. června 2022

Getty Images

Hlavní ingrediencí celé řady, obsahující šampon, kondicionér a luxusní bezoplachové vlasové sérum je extrakt z květů ibišku súdánského, jenž vlasy hydratuje, vyhlazuje, a především jim dodává přirozený lesk. Činí tak za pomoci organické kyseliny pyrohroznové, která je mnohem efektivnější a zároveň jemnější než AHA kyseliny. Zlepšuje hydrataci a výživu vlasové cibulky, obnovuje poškozené vlasy díky vyhlazujícímu efektu na keratinových vláknech, a viditelně zvyšuje jejich lesk.

Šampon ROSELLE SHINE by ANNA BRANDEJS

Regenerační a revitalizující šampon pro normální až suché vlasy jemně a účinně smyje nečistoty, přičemž zároveň posílí a opraví jejich poškozený povrch, a navíc ochrání barvu před vymýváním. Součástí složení je několik unikátní aktivních ingrediencí – krom extraktu z ibišku súdánského obsahuje šampón také hydratační aminokyseliny, které vlasy zvlhčují, posilují jejich strukturu, chrání barvu, a opravují povrch jejich vláken. O snazší rozčesávání se zároveň postará i obsah Silsoft* Q emulze.

Cena: 590 Kč, zakoupíte na www.annabrandejs.cz

Kondicionér ROSELLE SHINE by ANNA BRANDEJS

Tento přípravek nabízí vysoce účinnou regeneraci pro suché, barvené a poškozené vlasy s tendencí se cuchat a elektrizovat. Čtyři jedinečné aktivní látky jim dodají komplexní péči v rámci 3 mechanismů – podpoří regeneraci a obnovu vlasů, usnadní jejich styling, a zajistí zdravý vzhled. Krom extraktu z ibišku súdánského má v sobě i Cosmegreen – první, povrchově aktivní, kationtovou látku 100 procentně rostlinného původu, vyvinutou ve Francii za použití 12 principů zelené chemie. Má vynikající vyhlazovací a zjemňující účinek, podporuje zachování barvy vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání. Kondicionér neobsahuje silikony ani sulfáty, a je snadno biologicky odbouratelný. 

Cena: 590 Kč, zakoupíte na www.annabrandejs.cz

Bezoplachový sprej na vlasy ROSELLE SHINE by ANNA BRANDEJS

Pečující sprej představuje jednoduchý a rychlý způsob regenerace vlasů, který je zároveň pomůže oživit, posílit, a dodat jim vitalitu. Krom toho, že přípravek vlasy vyhladí, čímž zamezí jejich cuchání, dodá jim zároveň luxusní a jemnou vůni lučních květů, která vydrží celý den. Při pravidelném používání po dobu 3 měsíců budou vaše vlasy nejen viditelně krásnější a lesklejší, ale také celkově silnější a pevnější.

Cena: 1 190 Kč, zakoupíte na www.annabrandejs.cz

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS

O zdraví vlasů je důležité pečovat také zevnitř. Tento doplněk stravy dodá vlasovým váčkům živiny důležité pro jejich výživu a ochranu před poškozením stresem, špatnou životosprávou či znečištěním. Světově unikátní složení doplňku stravy navrhla sama Anna Brandejs tak, aby pomohl zastavit stárnutí vlasů, jejich vypadávání i šedivění. Nově vylepšené složení obsahuje ideální kombinaci vitaminů a živin, které přispívá k udržení jejich zdraví. K původním, už tak jedinečným složkám, je přidána kopřiva dvoudomá a extrakt z přesličky rolní, vitaminy B5, B6 a vitamin A. Tyto živiny zásobí vlasové váčky, čímž vám pomohou docílit zdravých, pevných a dobře rostoucích vlasů.

Cena: 1 190 Kč, zakoupíte na www.annabrandejs.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu