Sisleÿa – když jste v boji proti stárnutí o krok napřed

Kompletní rituál proti stárnutí pro viditelně mladší a pevnější pleť.
komerční článek
——
11. října 2021

Foto: archiv klienta

Hlavní faktor stárnutí souvisí s osobním životním stylem. Každodenní stres, složité životní situace a rozličné extrémy ovlivňují biologický životní cyklus buněk. Tento aspekt chování, třetí aspekt stárnutí, má na obličej vliv dokonce více než genetické stárnutí nebo životní prostředí. Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge bojuje proti viditelným známkám tří aspektů stárnutí a poskytuje zcela kompletní řešení stárnutí pleti. 

Nepodceňujte péči o oční okolí

Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Eye and Lip Contour Cream je to pravé pro vaše křehké oční okolí, o které je třeba pečovat. Kombinace odborných účinných ingrediencí na bázi rostlin funguje na otoky a kruhy pod očima, zpevňuje a působí protivráskově.

Čtyři druhy pleťových sér na čtyři odlišné problémy

Na vrásky? Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrate Serum

Na povadlost pleti? Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Firming Serum

Na rozjasnění pleti? Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Anti-Radiance

Proti pigmentovým skvrnám? Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Anti-Dark Spot Serum

Nezapomínejte na pokožku celého těla

A taktéž se nesmí nikdy zapomenout na celou pokožku vašeho těla. V tomto případě si zamilujete tělovou řadu bojující se ztrátou zpevnění těla a povadlostí kůže Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Concentrated Firming Body Cream a krém na ruce Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Hand Care Anti-Aging Concentrate proti vráskám a tmavým skvrnám. Pro pružnost kůže a proti suchosti rukou vám bude dělat dobrého společníka na každém kroku.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu