Rituály krásy se značkou àla Palla: Harmonie vědy, přírody i estetiky

Chcete mít radost z každodenní péče? Se značkou àla Palla to ani jinak nejde, což potvrdilo testování produktů našimi HB Lovers.
komerční článek
——
28. ledna 2022

Foto: archiv klienta

àla Palla není jen další z plejády nových eko kosmetických značek. Je vyváženou rovnováhou vědeckých poznatků, čistě přírodních látek a estetického designu. Za jejím vznikem stojí zkušená slovenská dermatoložka MUDr. Alena Pallová, která má patnáctileté zkušenosti v oblasti estetické medicíny. Ve spolupráci s uznávanými slovenskými vývojáři uvedla v roce 2018 na trh první kosmetické produkty, které si díky svému účinku a sympatickému ekologickému balení ve skle okamžitě získaly pozornost zákazníků.

Tři HB Lovers testovaly skincare této úžasné slovenské beauty značky. Jejich úkol? Být s verdiktem přísné, ale stoprocentně spravedlivé. Jak testované produkty po jejich pečlivém testování dopadly? 

HB Lovers Mia, Alice a Tereza testovaly za vás!

Pleťový elixír s kmenovými buňkami

Slovo elixír máme spojené s léčením a obnovou, v alchymii se tento výraz dokonce používal pro zázračný elixír života. Elixír od àla Palla je exkluzivním koktejlem účinných látek, hlavní roli tu hrají kmenové buňky z mocných léčivých rostlin – kostivalu lékařského a z goji. Zpevňuje kontury tváře, žehlí vrásky a linky a díky výtažkům z mechu i chrání jádra pleťových buněk proti nepříznivým vnějším vlivům a stresovým faktorům. 

Mia (39):

„Asi od třiceti trochu bojuji s dvojitou bradou a naducanými tvářemi. No a čím jsem starší, tím jde gravitace víc proti mně a ráno občas mívám v zrcadle dojem, že se dívám na baseta. Elixír od àla Palla mi sedl hned ze dvou důvodů – opravdu dělá to, co je psáno na obalu. Zpevňuje povislé kontury a už po dvou týdnech používání byl na mé kulaté tváři náznak V-shape, což jsem ani nečekala. Krásně také vyzmizíkoval menší linky okolo úst a na čele.“

Oční krém s kmenovými buňkami

Velmi jemný krém je koncentrátem účinných látek z kostivalu lékařského a z goji, které mají výrazný stimulační a protiporuchový účinek na křehkou pleť očního okolí. Funguje tedy nejen jako zmizík na vrásky, které už vznikly, ale také jako jejich prevence.

Alice (46):

„Tahle slovenská značka je mi sympatická už dlouho, tak jsem byla ráda, že jsem ji mohla konečně vyzkoušet. Mám mastnou a hodně citlivou pleť, takže mi velmi vyhovovala lehká chladivá gelová textura očního krému. Krásně se vstřebává a oční okolí je po něm naprosto spokojené a prozářené. Po týdnu testování se mně dokonce kolegyně v práci ptaly, co je jinak, že vypadám tak fresh. Za mě spokojenost, mám v plánu si pořídit pleťový elixír s podobnými účinnými látkami.“

Protivráskový krém na krk a dekolt

Výživný krém s obsahem blahodárných olejů z arabské kávy, konopí a s extraktem z hroznových jadérek a kmenových buněk celeru oplývá i mnoha vitaminy a hydratačním komplexem. Příznivě působí na produkci kolagenu a zanechává pokožku pružnou, pevnou, vitální a hloubkově hydratovanou.

Tereza (48):

„Přiznávám, že jsem během své letité skincare krk a dekolt dost zanedbávala, moje péče končila někde u brady. Když jsem se pak lépe na tato místa podívala, došlo mi, že je opravdu na čase začít se jim věnovat. A tenhle krém? Rychlý spasitel. Už po prvním namazání se krk i dekolt krásně vyhladily, pleť byla příjemně hydratovaná a hebká. Vyhovuje mi i hutnější textura s obsahem vzácných olejů a jeho božská vůně.“

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu