Přejete si mládí pleti na dobu neurčitou?

Není problém. Značka Yves Rocher už léta bezpečně ví, že pro perfektní kondici pleti se vyplácí využívat přírodní a rostlinné zdroje. A s jejich novou řadou Elixir Botanique tomu není jinak.
komerční článek
——
24. září 2021

Foto: archiv klienta

Inspirace synergií oceánu a země zařídila, že vědci z Yves Rocher objevili jedinečnou sílu dvou ingrediencí – extraktu z lichořeřišnice a mikrořasy Tetraselmis. Ty totiž dokážou společnými silami zlepšit fungování buněk, takže výsledkem může být zpevněná, posílená a zářivá pokožka. Ne náhodou je tato dvojice klíčovou v nové řadě Elixir Botanique.

Silná sestava

Linie zahrnuje Denní regenerační péči, která pleť detoxikuje a chrání, dále Intenzivní noční péči, s níž je pokožka schopná lépe dýchat a stává se pružnější, a nechybí ani Rozjasňující roll-on na okolí očí, jenž hydratuje, projasňuje a chrání, ale hlavně pak redukuje vrásky a zmírňuje tmavé kruhy.

Zářivé vyhlídky

Hlavní aktér celé řady – Posilující a ochranné sérum – zajišťuje detoxikaci a ochranu pleti před znečištěním. Po jediném měsíci používání zredukuje vrásky, doplní hydrataci, zpevní a rozzáří pleť. Díky textuře hydratačního gelu a dřevitému aromatu s nótami pižma navíc dopřeje pokožce nevídanou vlnu svěžesti.

S láskou k přírodě

Značka Yves Rocher se kromě toho zavázala nejenom k etickému získávání surovin a respektu k biodiverzitě a lidem, ale zároveň přípravky Elixir Botanique zahalila do dvoustranných obalů a vzdala se plastové fólie. Šetrnost se ostatně odráží i v recepturách zbavených silikonů, minerálních olejů a obohacených až 99 % ingrediencí přírodního původu a veganským složením. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu