New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Přejete si mládí pleti na dobu neurčitou?

Není problém. Značka Yves Rocher už léta bezpečně ví, že pro perfektní kondici pleti se vyplácí využívat přírodní a rostlinné zdroje. A s jejich novou řadou Elixir Botanique tomu není jinak.
komerční článek
——
24. září 2021

Foto: archiv klienta

Inspirace synergií oceánu a země zařídila, že vědci z Yves Rocher objevili jedinečnou sílu dvou ingrediencí – extraktu z lichořeřišnice a mikrořasy Tetraselmis. Ty totiž dokážou společnými silami zlepšit fungování buněk, takže výsledkem může být zpevněná, posílená a zářivá pokožka. Ne náhodou je tato dvojice klíčovou v nové řadě Elixir Botanique.

Silná sestava

Linie zahrnuje Denní regenerační péči, která pleť detoxikuje a chrání, dále Intenzivní noční péči, s níž je pokožka schopná lépe dýchat a stává se pružnější, a nechybí ani Rozjasňující roll-on na okolí očí, jenž hydratuje, projasňuje a chrání, ale hlavně pak redukuje vrásky a zmírňuje tmavé kruhy.

Zářivé vyhlídky

Hlavní aktér celé řady – Posilující a ochranné sérum – zajišťuje detoxikaci a ochranu pleti před znečištěním. Po jediném měsíci používání zredukuje vrásky, doplní hydrataci, zpevní a rozzáří pleť. Díky textuře hydratačního gelu a dřevitému aromatu s nótami pižma navíc dopřeje pokožce nevídanou vlnu svěžesti.

S láskou k přírodě

Značka Yves Rocher se kromě toho zavázala nejenom k etickému získávání surovin a respektu k biodiverzitě a lidem, ale zároveň přípravky Elixir Botanique zahalila do dvoustranných obalů a vzdala se plastové fólie. Šetrnost se ostatně odráží i v recepturách zbavených silikonů, minerálních olejů a obohacených až 99 % ingrediencí přírodního původu a veganským složením. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu