Přejete si dokonalost?

Pokud vám obvyklá každodenní péče nepřipadá dost, doplňky stravy značky Yavanie vás ke spokojenosti a viditelným výsledkům spolehlivě dovedou.
komerční článek
——
25. ledna 2023

Prvotřídní složení, vývoj v moderních laboratořích s nejlepšími odborníky a ryze český původ se v případě potravinových doplňků YAVANIE ukázaly jako ten nejjistější mix, se kterým lze dosáhnout nepřehlédnutelných výsledků. Přestože ve svém portfoliu nemyslí pouze na krásu pleti, ale také vlasů, řas a obočí, zaujímá dokonalost pokožky stále tu nejdůležitější pozici. A o tu mimo jiné značka usiluje prostřednictvím dvou různých kolagenových preparátů.

Rozpuštěný 

Nápoj Double Blend Collagen s lahodnou pomerančovou příchutí představuje unikátní směs hydrolyzovaného mořského a vepřového prémiového kolagenu. Speciální patentovaná technologie, kterou se hydrolyzovaný kolagen získává a dále štěpí, zajistí, že jsou vzniklé peptidy v těle snáze využitelné.

Po kapslích

Kromě rybích kolagenových peptidů vsázejí tablety na cucání Lemon Yavanky i na přítomnost kyseliny hyaluronové a vitaminu C, jež společně pomáhají dosáhnout pevnější, odolnější a hladší pleti. Chutnají po citronu a jsou skvělé na cesty nebo do kabelky.

Zamrkejte!

O hustotu a přitažlivou délku řas se postará Sérum na řasy Yavanie, které spojuje účinky látek Cellactive (podporuje růst), Lakesis (regeneruje) a Caprylic (zjemňuje). Výsledky vypozorujete už po měsíci každodenního používání, nejlépe před spaním.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu